Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Tajné triky pro Minecrafťáky Tajné triky pro Minecrafťáky Megan Miller

Kniha je dobrá pro hry v Minecraftu

13.08.2017 5 z 5

Lord Horor Lord Horor David Britton

Docela netradiční zobrazení hororu.

06.07.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Trocha krve nikdy neuškodí -:) Zatím jedna z nejlepších knih tohoto autora

To veliké zlé město To veliké zlé město Ed McBain

Klasika Ed nikdy nemůže nic pokazit.

01.06.2017 5 z 5

Originální dílo ,zajímavé a film také nebyl špatný. Knížka je podle mně lepší. Mám rád tajemné domy ,kouzla a ty defektní dětičky ,tak to mohu.

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Pro mě nejlepší kniha od tohoto autora a upozorňuji i na perfektní film. Je to bomba krasná ženská , charismatický podvodníček a nečekané zvraty. Za mě pět hvězdiček.

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Pro mě super knížka . Je to pro mě zajímavé porovnání s moderní dobou ,kdy tato problematika je stále aktuální.

Návrat do chatrče Návrat do chatrče C. Baxter Kruger

Měl jsem knihu ve slovenskem jazyce a tak jsem ji nedočetl. Neřekl bych ale že kniha bude špatná. Rozhodně bych ,ale nedal víc jak jednu hvězdu.

01.06.2017 1 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nejhorší kniha tohoto autora. Většinou to bývá naopak ,ale tady je to jiné ,autor se vypsal až postupem času.

01.06.2017 1 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Zajímavé trest smrti ,politika prostě od každého trochu ,ale Box 21 se mně líbil víc.
Možná ,že kvůli politice ,kterou ja moc nemusím.

Zrada Zrada Gregg Olsen

Dobra detektivka četl jsem obě knihy a nebylo to špatne,bohužel třetí kniha už nevyjde.

01.06.2017 3 z 5

Máma, táta, děti Máma, táta, děti Carin Gerhardsen

Ano souhlasím je to dobré už jsem se nemohl dočkat dalšího dílu.

01.06.2017 4 z 5

Sněhová koule: Warren Buffett a škola života Sněhová koule: Warren Buffett a škola života Alice Schroeder

Knihu jsem neprečetl celou nebylo to pro mě až tak zajímavé ,jak jsem čekal.

01.06.2017 2 z 5

Perníková chaloupka Perníková chaloupka Carin Gerhardsen

Super knížka ,první díl mě nalákal a až do třetí knihy série jsem byl velmi spokojen ,potom už se mi série moc nebrala.

Spi, děťátko, spi Spi, děťátko, spi Carin Gerhardsen

Pěkné čtení až do tohoto dílu se mi série líbila ,ale potom už moc ne. Navíc pozor -není to ukončené a zatím není ke dni 1.6.2017 počítáno s posledni knihou série !

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Taková zajímavá detektivka ,která nejdříve začíná trochu mysticky, ale nakonec je to docela zajímavé čtení . Dobrá česká literatura.

01.06.2017 3 z 5

Nový svět Nový svět Shaun Tan

Krásná kniha ,vlastně tuto knížku miluji . A autora také . Miluji jeho nádherné kresby ,které vyjadřují příběh ,většinou bez žádného textu . Tato kniha byla první od tohoto autora,kterou jsem měl v ruce a dodnes ji mám v knihovně a rád se k ní vracím.

01.06.2017 5 z 5

Uteč rychle a vrať se pozdě Uteč rychle a vrať se pozdě Fred Vargas (p)

Už asi páta kniha od tohoto autora a musím říct ,že se teším na další . Mám rád vraždy a tak čtu většinou detektivni příběhy ,ale ještě raději mám vraždy ,kde jsou nějaké rébusy ,znaky či jiné šifrované vzkazy a když se minulost znovu probouzí v přítomnosti a tento autor toho hodně splňuje .

20.01.2017 5 z 5

Vražda jako krásné umění Vražda jako krásné umění Thomas de Quincey

Jiný.....! Mám rad dekadentní dobu. Rad čtu cokoli z teto doby anglického tajemného a v tomto případě velmi odlišného . Jiného.

13.08.2016 5 z 5

1813: Válečný požár 1813: Válečný požár Sabine Ebert

Mně se moc líbilo ,jak autorka dosáhla obou věci najednou ,poučit čtenáře zajímavým způsobem o historii a k tomu vtáhnout do děje a musím říct ,že jsem od teto autorky takové dílo vůbec nečekala.

08.08.2016 5 z 5