janesy janesy komentáře u knih

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Skvělý příběh, nemohla jsem se od čtení odtrhnout, dokud jsem nebyla na konci! Colleen Hoover opět nezklamala!

17.02.2016 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

2. díl z této série mne nadchl mnohem více, než díl 1. Je to velice silně emotivní a charaktery hl. hrdinů se krásně vyvíjejí, hlavně Gabriela. Dávám 5* :)

15.02.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Občas jsem se i zasmála Christianovým myšlenkám a průpovídkám, ale ve finále jsem čekala víc. Jsem sama, že mám pocit, že tento díl autorka napsala, když viděla úspěch trilogie? Nějak se toho pocitu nemohu zbavit :(

11.02.2016 3 z 5

Ostrov lží Ostrov lží Nataly Castle

Noo bohužel i pro mne neskutečná slátanina. Protrpěla jsem děj až do konce-nerada nechávám knihu rozečtenou, ale upřímně jsem ráda, že to mám za sebou! Postavy ani děj mne absolutly nenadchly, ale čemu se divit, vidno, že jde o prvotinu.... :(

19.09.2015 1 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tyhle otevřené konce přímo nesnáším. Když nevím, jak kniha dopadne, tak to ji ani nemusím číst!!!

08.01.2024 2 z 5

Experimentální atlas mužů Experimentální atlas mužů Sylva Lauerová

Oddechové čtení, pobavilo mě!

30.05.2020 3 z 5

Nezkrotná Lucy Nezkrotná Lucy Jennifer Crusie

Vtipný příběh, kde jsem se dobře bavila- Lucy byla nepřekonatelná a "její policista" také :)

03.09.2016 3 z 5

Čas slunečního svitu Čas slunečního svitu Catherine Coulter

Na tohle léto jsem si naplánovala nenáročné, odpočinkové čtení a Viking Era nezklamala :)

15.07.2016 3 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Prvních cca 150 stran jsem váhala, zda oproti svým zásadám knihu odložím nedočtenou...nakonec přece jen byl děj docela zajímavý. Podruhé ji však nevyhledám.

28.05.2016 3 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak nevím...z knihy mám smíšené pocity..to jako fakt Layana nepoznala, že Lee je Brant? To jí zmátlo jeho oblečení a chování? A co podoba? Hmm připadá mi to trochu přitažené za vlasy a konec je moc cukrkandlový....

18.05.2016 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Perfektně jsem se bavila a úsměv mne neopustil až do konce. Hlášky Chrise byly vtipné a prostředí stripklubu zajímavé. Pro mne 5*. Komu se kniha nelíbila, holt si najde těžší kalibr. Účel kniha splnila-dobře jsem se pobavila.

15.05.2016 5 z 5

Křivoklátské lesy Křivoklátské lesy František Synek

Úžasné fotografie z lesů CHKO Křivoklátsko. Tuto skvělou publikaci se spoustou barevných fotografií vřele doporučuji!

08.05.2016 5 z 5

Osud Osud Louise Bagshawe (p)

Joo, mně se oproti předchozím jejím knížkám tato líbila, měla spád a Kate mne nakonec překvapila, i David :)

03.05.2016 4 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Tak jak jsem se na tenhle poslední díl těšila, tak jsem byla částečně zklamaná. Autorka zbytečně popisovala ze široka psychiku Sylvie, její neustálé pochybnosti a obavy..prostě mne to docela "vytáčelo" a často jsem tyto pasáže přeskakovala.
Naopak se mi líbil pohled Jacksona. Ale pasáží, jak on prožíval potíže, které pronásledovaly oba, bylo poskrovnu. A pak mne docela rozladil slovník autorky, myslím, že erotické situace se dají popsat zajímavěji, než sprostými výrazy, ale je to jen můj názor. Také to může být překladem. V každém případě předcházející díly mne zaujaly mnohem víc.

28.03.2016

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Podrobná příručka pro erotomany/ky. Děj nehledejte, žádný není!

19.02.2016 2 z 5

Bez slitování Bez slitování David Morrell

Přelousknuto jedním dechem. Morrell opět nezklamal. Jen by měla patřit do žánru thrilleru a ne hororu!

21.09.2015 5 z 5

Dvojník Dvojník Danielle Steel

Tak tahle kniha je nejslabší z autorčiny tvorby. Prostě děs a utrpení chtít knihu dočíst!

02.09.2023 odpad!

Zlatá skrýš Zlatá skrýš Karel Cubeca (p)

Tahle kniha mne oproti předešlým velmi zklamala, děj byl rozvláčný, cca 50% z knihy byly filozofické otázky o smyslu života a bytí a i náboženské otázky....prostě to nebyl můj šálek kávy. Přeskakovala jsem mnoho stránek, abych se dopídila skutečného děje, což nemám u knih ráda.

01.04.2017 2 z 5

Zlato Afriky Zlato Afriky Karel Cubeca (p)

I v tomto 2. díle mi bylo s hrdiny knihy fajn-zejména hl. postava-Jack Irving , jehož myšlenky nutily člověka přemýšlet...

01.04.2017 4 z 5

Prokletí zlatokopů Prokletí zlatokopů Karel Cubeca (p)

Zajímavá kniha, která měla spád a dobře se četla.

01.04.2017 4 z 5