Janča1532 Janča1532 komentáře u knih

Vdej se ještě dnes Vdej se ještě dnes Linda Needham

Dobře se četla,bavila mě až do konce.Krásná romantika.

24.01.2022 4 z 5

Sekera Sekera Ed McBain

Skvělá detektivka,výborně se četla.

09.01.2022 3 z 5

Případ tajemného lukostřelce Případ tajemného lukostřelce Stanislav Češka

Příběh zajímavý,dobře se četl.

11.12.2021 4 z 5

Příliš silné pokušení Příliš silné pokušení Otakar Chaloupka

Knížku sem přečetla,občas sem nechápala,děj mě nijak nezaujal.

07.11.2021 3 z 5

Děvče z města mrtvých Děvče z města mrtvých Gerhard Haase-Hindenberg

Kniha velmi zajímavá.Moc dobře se četla.Pro nás chvilkama nepochopitelná,jak se žije na jiném kontinentě.

23.10.2021 5 z 5

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Petr Šabach

Kniha se dala číst,chvilkama nudná,kousky,kdy sem se nasmála,nebyl to můj šálek čaje.

09.10.2021 3 z 5

Všechny ženy ve mně Všechny ženy ve mně Veronika Hájková

oddechová kniha,docela mě bavila.

18.07.2021 4 z 5

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Kniha se velmi dobře četla.Mám ráda takové knihy o minulosti,kdy sem vyrůstala.To rozuzlení,jak to nakonec a proč sem hltala.Taková holt byla doba.

05.07.2021 5 z 5

Vládcové našich hor - Nejkrásnější pověsti Vládcové našich hor - Nejkrásnější pověsti Hynek Klimek

Zajímavá kniha,a hlavně poučná.Plno pověstí sem neznala a dost věcí mě překvapilo.Určitě doporučuji.

28.03.2021 4 z 5

Kriminalistické otazníky Kriminalistické otazníky Ondřej Krotil

Kniha se dobře četla.A bylo my smutno jaký zvěrstva se děli v době komunismu.Jeden příběh co se odehrál v roce 1986 v českých Budějovicích,si pamatuji v tý době sem kousek od místa činu chodila do práce.

22.02.2021 5 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Kniha se velmi dobře četla,bavila mě.Amanada tvrdohlavě za svým a Martin jako její ochranitel pořád v patách.

07.11.2020 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Kniha,do který sem se začetla hned od první stránky a četla jedním dechem,moc se my líbila.

29.01.2020

Volba Volba Jakub Trpiš

Knihu sem si koupila z doporučení mé sestry.Aby ji člověk pochopil musí ji číst pomalu a mezitím přemýšlet. Dost sem z ní pochopila a dnes už vím které věci sou pro mě důležité a které vůbec ne.

20.12.2019

Pokřivená zrcadla Pokřivená zrcadla Amanda Quick (p)

Sem asi jediná koho kniha nenadchla , přesto sem ji přečetla celou.

01.05.2024 2 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Do knihy sem se vůbec nemohla začíst,trvalo to asi tak do poloviny. Pak už to šlo.

11.03.2024 3 z 5

Můj přítel deníček a sklenička Můj přítel deníček a sklenička Danka Šárková

Krásný oddychové čtení.

09.08.2023 5 z 5

Zmizelý svět Zmizelý svět Dennis Lehane

Do knihy sem se nemohla začíst,pak sem se začetla,po chvilce zase ztratila.Bavila mě snad až na konci,ale to je můj názor.

07.06.2023 2 z 5

Intr Intr Ladislav Karpianus

Vzpomínka na studentská léta.Bezstarostné mládí.

18.05.2023 5 z 5

Ostrov tisíce hvězd Ostrov tisíce hvězd Anne Jacobs

(SPOILER) Kniha se my líbila.Paula jako hrdinka,která si jde za svým cílem.Zdolává plno překážek.Je i v ohrožení života.Najde svoji lásku,kterou nejdřív odmítá,Tom to nevzdává a dokáže jak Paulu miluje.Nakonec najde i svého otce.Kde se dozví šokující zprávu.Vše je úplně jinak než čemu věřila.Pak další šok maminka nebyla její maminka,ale vlastně teta.

16.05.2023 5 z 5

Cesta bratrů Dolanových Cesta bratrů Dolanových Gert Fritz Unger

Pěkný western.O čtyřech bratřích.Nakonec zbydou na živu jen dva.

10.11.2022 4 z 5