Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí

Kniha popisuje další příhody čtyř kamaradů, které známe již z knihy Opilé banány. Jsou sice o dvacet let starší, ale změnilo se vůbec něco? Břečka, dnes již právník, hluchoněmý Víťa, Ptáčník, který pracuje v bezpečnostní agentuře a P. se o tom jedou přesvědčit s nafukovacím člunem, nafukovací pannou a zásobou pití. Příběh je psán s autorovým lehkým humorem, kterým si získal nejednoho čtenáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2046/ctyri-muzi-na-vode-aneb-opile-banany-se-vraceji-2046.jpg 3.8214

Kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí

bigbabe

Od prvního dílu trochu upadající. Já nejsem televizní fanda, takže jsem celý od začátku do konce neviděla žádný z filmů, který se podle těchto knih natočil. Ale u ostatních jsem se smála, tady to už bylo slabší.

Nymfadora.T.

Nebylo to špatné, ale asi mi úplně nesedí styl Šabachova psaní . Další zatím vyhledávat nebudu.

Devil-Ivet
20.12.2020

Pokračování Opilých banánů je o krapet lepší, ale přesto to nesplnilo mé očekávání. Některé scény byly úsměvné, jiné mě nechávaly chladnou. Přesto se to četlo vcelku dobře.

esfinge
07.09.2020

I pokračování Opilých banánů se četlo skvěle. Ale už to byla proste "dvojka", pro mě o něco slabší, méně vtipná.

ondras666
21.08.2020

Další z knih pana Šabacha. Ovšem tentokrát trochu zklamání. Místy vtipné, místy opravdu nudné.

Melanka
17.08.2020

Bezva čtení, Šabach byl skvělý a vtipný vypravěč. Opět jednou díky čtenářské výzvě!

čuřil
08.06.2020

Taky jsem se nasmál, ale už né tak jak v předcházejících "Banánech". Knížka byla o něco méně vysmáta, ale určitě stála za to přečtení.

simviki
02.06.2020

Šakalí léta i Pelíšky miluju, ale tahle knížka mi svým stylem příliš nesedla. Možná, že toho černého humoru tam bylo místy až moc. Chvílemi jsem se nebyla schopná vyznat v tom, co je pravda a co je nadsázka, protože tam autor o různých nehodách a smrti muví tak lehce , jakoby popisoval fotbalový zápas.