Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí

Kniha popisuje další příhody čtyř kamaradů, které známe již z knihy Opilé banány. Jsou sice o dvacet let starší, ale změnilo se vůbec něco? Břečka, dnes již právník, hluchoněmý Víťa, Ptáčník, který pracuje v bezpečnostní agentuře a P. se o tom jedou přesvědčit s nafukovacím člunem, nafukovací pannou a zásobou pití. Příběh je psán s autorovým lehkým humorem, kterým si získal nejednoho čtenáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2046/ctyri-muzi-na-vode-aneb-opile-banany-se-vraceji-2046.jpg 3.8231

Kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí

Janča1532
09.10.2021

Kniha se dala číst,chvilkama nudná,kousky,kdy sem se nasmála,nebyl to můj šálek čaje.

vlkcz
29.09.2021

Když to srovnám s Hartlovým Prvokem..., nemůžu se zbavit dojmu, že dneska už opravdu záleží spíš na reklamě. Šabach podává stejné téma mnohem vyzráleji, vtipněji a zároveň mrazivěji. Jenom jeho hrdiny nejsou žádní šampóni, ale spíš skoro hrabalovské postavy trochu na okraji.
4,5*

bigbabe
15.02.2021

Od prvního dílu trochu upadající. Já nejsem televizní fanda, takže jsem celý od začátku do konce neviděla žádný z filmů, který se podle těchto knih natočil. Ale u ostatních jsem se smála, tady to už bylo slabší.

Nymfadora.T.
08.01.2021

Nebylo to špatné, ale asi mi úplně nesedí styl Šabachova psaní . Další zatím vyhledávat nebudu.

Devil-Ivet
20.12.2020

Pokračování Opilých banánů je o krapet lepší, ale přesto to nesplnilo mé očekávání. Některé scény byly úsměvné, jiné mě nechávaly chladnou. Přesto se to četlo vcelku dobře.

esfinge
07.09.2020

I pokračování Opilých banánů se četlo skvěle. Ale už to byla proste "dvojka", pro mě o něco slabší, méně vtipná.

ondras666
21.08.2020

Další z knih pana Šabacha. Ovšem tentokrát trochu zklamání. Místy vtipné, místy opravdu nudné.

Melanka
17.08.2020

Bezva čtení, Šabach byl skvělý a vtipný vypravěč. Opět jednou díky čtenářské výzvě!