Příliš silné pokušení

Příliš silné pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129834/bmid_prilis-silne-pokuseni-jdA-129834.jpg 3 14 4

Smrt poslance parlamentu a zároveň univerzitního docenta sociologie vzbudí velký rozruch, mimo jiné i proto, že měl brzy svědčit u soudu v korupčním případu bývalého ministra. Byla to sebevražda, nebo vražda? Brzy se ukáže, že jde o to druhé, ale policisté se s vyšetřováním nemohou hnout z místa. Poslancova vražda působí jako klasická ?záhada zamčeného pokoje?. Kriminalisté mají několik podezřelých, ale chybí jakákoliv stopa. Mohl to být kdokoliv, důkazy však nejsou ani ty nejmenší. Čtenář má příležitost sám si tipovat z chování podezřelých a z toho, jak v nich ožívá představa vraždění, protože všichni by, koneckonců, pro vraždu měli důvod...... celý text

zdenaR
01.11.2022 1 z 5

Snad nejslabší detektivka, jakou jsem kdy četla.
Příliš mnoho zbytečných slov, děj o ničem. Nemám ve zvyku nedočíst knihu, ale tuto jsem opravdu jenom rychle prolétla, abych se dopracovala ke konci.

Janča1532
07.11.2021 3 z 5

Knížku sem přečetla,občas sem nechápala,děj mě nijak nezaujal.

jprst
12.02.2021 2 z 5

Ani u této knihy nepřekročil autor svůj stín. Nepříliš poutavý, snad až nudný příběh, kterému chybí překvapivý nápad a závěr.

Johhanka79
28.06.2019 3 z 5

Zajímavá struktura děje a náhledy na postavy. Škoda hluchých míst. Tři a půl hvězdičky.