jana8352 jana8352 komentáře u knih

Jezevčíkovy trable Jezevčíkovy trable Frauke Scheunemann

Takové oddechové počteníčko

01.02.2021 3 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Pro mě trochu kostrbaté čtení líbila se mi jiná kniha autora, tato mě moc nenadchla

01.02.2021

Další příběhy veterináře Další příběhy veterináře David Taylor

Můj oblíbený autor ráda se k němu vracím moc se mi líbí příběhy z veterinární praxe. Doporučuji

29.12.2020 5 z 5

Aligátor v koupelně Aligátor v koupelně Carter Langdale

Knížka příběhů z prostředí práce inspektora britské Královské společnosti ochránců zvířat, trochu na způsob Herriota ale ten se mi líbil přeci jen víc. Nicméně pěkná oddechová knížka.

20.12.2020 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Celkem se mi kniha líbila je tam hodně zajímavého o zdravém způsobu života a stravování

10.12.2020 4 z 5

Zdravě a chutně k vysněné postavě Zdravě a chutně k vysněné postavě Pavel Walek

Pár receptů jsem vyzkoušela a jsou moc dobré kniha je pěkně zpracovaná hezké fotografie a pěkný popis potravin

21.11.2020 5 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Přečetla jsem a moc mě kniha nenadchla čekala jsem trochu víc takový průměr

21.11.2020 3 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Děj knihy se odehrává v Americe v prostředí venkova, ranč, kovbojové, koně. Příběh rodiny a přátel kolem ranče, v němž se prolíná romantika jako z červené knihovny s kriminálním příběhem. Kniha se mi celkem líbila, jen některé pasáže romantiky na mě byli docela moc sladké a kůň který umí úplně vše na co si pán vzpomene je trochu mimo realitu, tak trochu jako komisař REX.

03.11.2020 4 z 5

Pohřešovaná manželka Pohřešovaná manželka Sheila O'Flanagan

Bezva knížka, dobře se četla hezký příběh, mohu doporučit.

29.10.2020 4 z 5

Vražda jako řešení Vražda jako řešení Božena Šimková

Česká detektivka ve které jsou dva krimi příběhy, první vražda režiséra Mísu odehrávající se v Praze na Kampě, se mi celkem líbila ale druhý příběh z dob komunismu, odehrávající se na vesnici, mě moc nezaujal. Od knížky která má na obalu ocenění Nejlepší česká detektivka jsem čekala trochu víc.

29.10.2020 3 z 5

Jak trénovat nemožného psa aneb I prasátka mohou létat Jak trénovat nemožného psa aneb I prasátka mohou létat Jane Killion

Výborná knížka moc se mi líbila

23.10.2020 5 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Romantická knížka, nejvíc mě zaujaly pasáže o dcerce Hailey,

16.10.2020 3 z 5

Děti nového věku Děti nového věku Jana Štrausová

Zajímavá knížka.

16.10.2020 4 z 5

Ve stínu draka Ve stínu draka Jan Cimický

Česká detektivka, která mě moc nenadchla, chvílemi mě některé pasáže nudily. Trochu reklama na Čínu.

26.09.2020 2 z 5

Nezdolný zahradník: Pěstování potravin a soběstačnost v nejistých časech Nezdolný zahradník: Pěstování potravin a soběstačnost v nejistých časech Carol Deppe

Kniha která mě zaujala. Oproti jiným zahradnickým knihám je zde hodně z autorčiných vlastních zkušeností s pěstováním zeleniny , doporučení různých odrůd zeleniny, jejich zpracování a uchování, při samozásobení potravinami. Také hodně receptů. Prostě spousta informací které jinde nenajdete.

02.09.2020 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha se dobře čte, jde o nahlédnutí do života na vesnici, vztahů mezi tamějšími obyvateli, některé příběhy se mi líbili jiné méně, a z některých mi bylo smutno z toho kam se vytratila srdečnost a lidskost. Text psaný s nářečím mi nedělal problém jsem také z dědiny .-)

02.09.2020 3 z 5

Ztracené město opičího boha Ztracené město opičího boha Douglas Preston

Kniha se mi dobře četla, je v ní spoustu zajímavých informací nejen ohledně archeologie, objevení ztracených starobylých měst a civilizace, ale také se dozvíte spoustu věcí co se týkají politiky a poměrů v Hondurasu. V závěrečné části knihy je mnoho zajímavého o nebezpečných nemocech, zajímalo by mě jak je na tom po zdravotní stránce autor dnes. Uvítala bych více foto ze zkoumané oblasti, které autor nafotil. Nicméně kniha zajímavá mohu doporučit k přečtení.

16.08.2020 3 z 5

Zázraky se dějí Zázraky se dějí Juliane Koepckeová

Kniha se mi celkem líbila, jen mi trochu vadilo přeskakování v časových obdobích , nicméně zajímavé čtení.

16.08.2020 2 z 5

Slzy od smíchu Slzy od smíchu Alena Blanářová

Kniha na oddechové čtení, nejvíc mě bavily kapitolky o pejscích

16.08.2020 2 z 5

Hra jménem život Hra jménem život Martina Ryslerová

Knížka mi přišla dost amatérská, nicméně příběh i postavy dobrý, jen ten začátek mi přišel jako že už čtu druhý díl, jako by to mělo navazovat na nějaký příběh.

31.07.2020 1 z 5