jana8352 jana8352 komentáře u knih

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Detektivka s nečekaným koncem

24.01.2021 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Čtivá kniha s dobrým příběhem, mě se líbila

17.01.2021 4 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Detektivka s humorným podtextem, dobré čtení pro volnou chvíli, moc se mi líbila doporučuji.

09.01.2021 5 z 5

Mrtvá ve vodě Mrtvá ve vodě Ann Granger

Dobrá detektivka bylo to moje čtení na Sivestrovský večer při hlídání mých pesanů, četla se mi dobře, žádný krvák, anglická detektivka s příběhem.

09.01.2021 4 z 5

Další příběhy veterináře Další příběhy veterináře David Taylor

Můj oblíbený autor ráda se k němu vracím moc se mi líbí příběhy z veterinární praxe. Doporučuji

29.12.2020 5 z 5

Případ sváteční sukně Případ sváteční sukně Pavel Šoltész

Detektivka ze staré Prahy. Knížka se mi líbila.

29.12.2020 4 z 5

Aligátor v koupelně Aligátor v koupelně Carter Langdale

Knížka příběhů z prostředí práce inspektora britské Královské společnosti ochránců zvířat, trochu na způsob Herriota ale ten se mi líbil přeci jen víc. Nicméně pěkná oddechová knížka.

20.12.2020 4 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Dobrý příběh, kniha se mi hezky četla, je to první kniha kterou jsem od autorky přečetla uvidím co ostatní.

20.12.2020 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Celkem se mi kniha líbila je tam hodně zajímavého o zdravém způsobu života a stravování

10.12.2020 4 z 5

Zdravě a chutně k vysněné postavě Zdravě a chutně k vysněné postavě Pavel Walek

Pár receptů jsem vyzkoušela a jsou moc dobré kniha je pěkně zpracovaná hezké fotografie a pěkný popis potravin

21.11.2020 5 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Kniha se mi líbila

21.11.2020 4 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Přečetla jsem a moc mě kniha nenadchla čekala jsem trochu víc takový průměr

21.11.2020 3 z 5

Pouť do Santiaga de Compostela Pouť do Santiaga de Compostela Ondřej Šebesta

Útlá knížka vyprávění z cesty do Santiaga de Compostela, pro mě bych čekala trochu více popisu z cesty závěrečná část o vybavení je dobře popsána. Nicméně se mi knížka líbila.

19.11.2020 4 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Děj knihy se odehrává v Americe v prostředí venkova, ranč, kovbojové, koně. Příběh rodiny a přátel kolem ranče, v němž se prolíná romantika jako z červené knihovny s kriminálním příběhem. Kniha se mi celkem líbila, jen některé pasáže romantiky na mě byli docela moc sladké a kůň který umí úplně vše na co si pán vzpomene je trochu mimo realitu, tak trochu jako komisař REX.

03.11.2020 4 z 5

Pohřešovaná manželka Pohřešovaná manželka Sheila O'Flanagan

Bezva knížka, dobře se četla hezký příběh, mohu doporučit.

29.10.2020 4 z 5

Vražda jako řešení Vražda jako řešení Božena Šimková

Česká detektivka ve které jsou dva krimi příběhy, první vražda režiséra Mísu odehrávající se v Praze na Kampě, se mi celkem líbila ale druhý příběh z dob komunismu, odehrávající se na vesnici, mě moc nezaujal. Od knížky která má na obalu ocenění Nejlepší česká detektivka jsem čekala trochu víc.

29.10.2020 3 z 5

Jak trénovat nemožného psa aneb I prasátka mohou létat Jak trénovat nemožného psa aneb I prasátka mohou létat Jane Killion

Výborná knížka moc se mi líbila

23.10.2020 5 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Romantická knížka, nejvíc mě zaujaly pasáže o dcerce Hailey,

16.10.2020 3 z 5

Děti nového věku Děti nového věku Jana Štrausová

Zajímavá knížka.

16.10.2020 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Ze začátku mě kniha trochu nudila ke konci čtení však nabralo na síle, dobrá knížka.

10.10.2020 3 z 5