jan6775 jan6775 komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

jak již bylo psáno, romantická ale čtivá detektivka.

24.08.2020 4 z 5

Nákaza Nákaza Robin Cook

v knize je příběh, který je těžko uvěřitelný ač ho právě v této koronavirové době prožíváme.

09.08.2020 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Heinz Günter Konsalik

knížka měla zajímavý námět a byla poutavá od začátku až do konce.

09.08.2020 4 z 5

Řekni mi svůj sen Řekni mi svůj sen Sidney Sheldon

po životopise autora jsem zkusil tuto knihu. Začátek mi připadal trochu zmatený, děj se však rozjel a kniha měla náboj a tak jsem ji přečetl jedním dechem.

19.07.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Napínavá a propracovaná detektivka.

19.07.2020 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Příběh je dost zamotaný, ale poutavý a rozuzlení je dost nečekané. Za mě dobrý.

07.07.2020 4 z 5

klasika kterou nelze opomenout. Super.

02.07.2020 5 z 5

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

příběh jedné zrazené krásné ženy, která se stává potvorou a snaží se z opačného pohlaví vyždímat co nejvíce.

02.07.2020 3 z 5

Vraždy bez trestu Vraždy bez trestu Ken Bruen

pěkný,čtivý,detektivní příběh se spoustou drsně humorných pasáží.

02.07.2020 4 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

detektivka průměrná. Příběh zpracovaný podle pravdivých událostí . Dobré líčení krajiny a života v drsné přírodě a době, ve které se těžko hledá práce a tak spousta lidí začne pít.

20.06.2020 2 z 5

Moje druhé já Moje druhé já Sidney Sheldon

Vyprávění o své životní cestě, která jak už to bývá je jako na houpačce. Pěkně napsaná a sestavená kniha.

20.06.2020 5 z 5

...ale nebyla to nuda - poznámky pod čarou života ...ale nebyla to nuda - poznámky pod čarou života Zdeněk Mahler

autobiografie schopného člověka který pracuje za každé doby , mnohé práce se dočkají vydání o mnoho let později a také přijde uznání od presidenta. Vážím si takového člověka i když se vším nejsem za jedno.

24.03.2020 3 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

doufám že tento příběh je pouhá fikce. Dobré čtivé ale zamotané.

24.03.2020 2 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Příběh měl zajímavé téma, dramatičnost nescházela akorát konec byl na můj vkus moc překombinovaný.

13.03.2020 3 z 5

Právo první noci Právo první noci Vlastimil Vondruška

Knihy od Vondrušky jsou super.

26.02.2020 5 z 5

S tváří beránka S tváří beránka Magda Váňová

knihy od této autorky mě zatím nezklamali.

26.02.2020 4 z 5

Vraždy v hotelu Vraždy v hotelu Zora Beráková

oddychové čtení s trochou napětí.

26.02.2020 2 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

pěkná kniha napínavá od začátku až do konce.

04.02.2020 5 z 5

Past Past Magda Váňová

moje druhá kniha od autorky a předčila očekávání. Napínavá a propracovaná prostě super.

31.01.2020 5 z 5

Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka: Švejk před Švejkem Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka: Švejk před Švejkem Jaroslav Hašek

kniha je plna satirických povídek, povětšinou z vojenského prostředí. Ač je dílo psané před republikou stále se v ní najdou aktuální témata.

23.01.2020 4 z 5