Jacinda123 Jacinda123 komentáře u knih

Popravde tento príbeh má poriadne desil po celý čas. A keď si pomyslím že je skutočný...

14.10.2020 4 z 5

V meste kráľov V meste kráľov Ivan Izakovič

Dozvedela som sa mnoho nových poznatkov. Napríklad som si myslela že posledným vládcom Inkov bol Atahualpa. Vôbec som nevedela že boli aj ďalší, i keď to už boli skôr babky Spanielov.

11.10.2020 3 z 5

Rasputin a cárovná Rasputin a cárovná Ivan Izakovič

Ku knihe mám len dve poznámky.
- Rasputin tu je skôr vedľajšou postavou
- posledné kapitoly po Rasputinovej smrti boli nesmierne nudne

27.09.2020 3 z 5

Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Omid Scobie

Kniha je na mňa až neskutočne subjektívna. Po jej prečítaní ma napadlo len jedno: Koľko asi Sussexovci zaplatili za tento pokus vylepšiť povesť vojvodkyne?

17.09.2020 2 z 5

Intimity královských dvorů aneb aféry a aférky vyvolených Intimity královských dvorů aneb aféry a aférky vyvolených Rudolf Ströbinger

Kniha je už trochu neaktuálna, ale páčilo sa mi že sa nevenovala len Windsorovcom, ale aj menej známym aferam ako Soraya.

11.09.2020 2 z 5

Prenasledovaná kráska Prenasledovaná kráska Lisa Kleypas

Malá som ráda seriu Čekanky a pacia sa mi aj knihy o Ravenelovcoch. Na knihu som sa velmi těšila. Tom je jednou z mojich top postav. Páči sa mi aj to, že sa tu vyskytují aj potomkovia zo série Čekanky.
Celkové hodnocení vyborna kniha.
Jedine co mi prekazalo bolo že tam riesili jej vahu a to sposobom ako pre hlupakov.

27.08.2020 4 z 5

Tajomstvo domu na Foster Hille Tajomstvo domu na Foster Hille Jaime Jo Wright

Kniha sa mi pacila. Mám ráda příběhy kde sa riesia staré vraždy.

29.07.2020 3 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Pre mna je top Komisař ale pacili sa mi vsetky 3 knihy.

14.06.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Velmi dobrá kniha odporucam.

14.06.2020 5 z 5

Vatikán - moc pápežov Vatikán - moc pápežov Guido Knopp

Vcelku dobrá kniha. Osobné mi bol zo zmienovanych pápežov najviac sympaticky Jan XXIII.

07.06.2020 2 z 5

Cárovražda Cárovražda Elisabeth Heresch

Túto knihu som už predtým čítala a rada som si ju prečítala znova.

30.05.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Turbulence sa mi pacila viac, ale ani toto nebolo zlé.

23.05.2020 2 z 5

Bitky a bojiská v našich dejinách I. Bitky a bojiská v našich dejinách I. Vojtech Dangl

Vojenské dejiny nie sú moja šálka kavy, ale táto kniha sa mi páčila.

10.05.2020 2 z 5

Svet Habsburgovcov Svet Habsburgovcov Dietmar Pieper

Zvyknem hodnotit takouto formou. Uvadzam plusy a mínusy knih.
+ zaujimava tema
+ dobrý styl pisania
+ mnoho nových poznatků
- chybala mi nějaká prepojenost tych potretov.
- často sa opakujuce poznatky. Myslím že 3 x sa tam riesila svatba Leopolda I. a bolo to v podstate to jistě len inak napisane

22.04.2020 3 z 5

Lásky a škandály v našich panovníckych rodoch Lásky a škandály v našich panovníckych rodoch Tünde Lengyelová

Velmi dobrá kniha. Dozvěděla som sa mnoho zajímavého. Jediné co mi vadilo že občas zabiehala až příliš mimo temy. Například část o Františkovi Ferdinandovi je viac o Srobarovi, Hlinkovi a ich boji ako o arcivojvodovi

18.04.2020 3 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Sexi, vtipné, výborné, len na môj vkus hlavna hrdinka občas až privelmi hysterka.

29.03.2020 3 z 5

Madame Tussaud Madame Tussaud Michelle Moran

Nefertari a Nefertiti sa mi pacili viac, ale stále je to velmi dobrá kniha.

25.03.2020 3 z 5

Romanovovská cárovná Romanovovská cárovná C. W. Gortner

Pěkný příběh. Dobře sa to citalo. Konečně aj nějaký příběh o tejto temě z jiného pohledu ako z pohledu zabitých v Jekatěrinburgu.

14.03.2020 5 z 5

Bohové a stvůry Bohové a stvůry Jan Hartman

Aj majster tesař sa niekedy utne a tu sa teda netrafil pořádně.
Je to pokus o čéšku verziu Dannikena. Len to akosi nedopadlo dobře.

15.02.2020 1 z 5

Ženy z rodu Habsburků Ženy z rodu Habsburků Jan Bauer

Kniha je napísaná dobrým citavim štýlom. Odporúčam

18.01.2020 3 z 5