Tajomstvo domu na Foster Hille

Tajomstvo domu na Foster Hille https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387698/bmid_tajomstvo-domu-na-foster-hille-aUl-387698.jpg 4 28 6

Pre Kaine Prescottovú smrť nie je cudzím pojmom. Keď jej pred dvoma rokmi zomrel manžel, na jej naliehavé prosby o hlbšie prešetrenie jeho podozrivého úmrtia nikto nedbal. V zúfalej túžbe po novom začiatku si Kaine naslepo kúpi starý dom v rodnom meste svojho starého otca vo Wisconsine. Jediný pohľad na strašidelný, opustený dom v nej však okamžite rozpúta pochybnosti, či jej rozhodnutie nebolo unáhlené. A keď na svetlo sveta pomaly vychádza temná história starého domu, Kaine je nútená čeliť desivému poznaniu, že nemá kam ujsť. O storočie skôr nepredstavuje dom na Foster Hille pre Ivy Thorpeovú nič iné, iba bolestné spomienky. Keď sa na jeho pozemku nájde neznáma mŕtva žena, Ivy cíti potrebu odhaliť jej identitu. Pátranie ju však vženie do nebezpečných vôd, oživí bolestné spomienky a vyžiada si spoluprácu s mužom, ktorý jej zlomil srdce. Podarí sa Ivy objasniť záhadu a nájsť novú nádej skôr, než vyhasnú ďalšie životy - vrátane jej vlastného?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , i527.net

The House on Foster Hill , 2017

Jacinda123
29.07.2020 3 z 5

Kniha sa mi pacila. Mám ráda příběhy kde sa riesia staré vraždy.

ilovebook88
05.11.2019 5 z 5

Krásny príbeh, nemohla som prestať čítať..

Ladiva
14.09.2019 3 z 5

Nie je to zlý príbeh, aj sa dobre číta, pre mňa to však nie je kniha, ktorá by sa mi hlboko vryla do pamäti a zanechala veľký dojem.

pip11
25.03.2019 5 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila.Thriller, který je napsán ze dvou pohledů, ve dvou rozměrech, které se vzájemně proplétali. Román v tajemné a napínavě mrazivé atmosféře, ktera mě nutila stále dál obracet strany. Skvělý debutový příběh.

Dashmo
03.10.2018 5 z 5

Od sameho zaciatku pribeh zabaleny do tajomstva a to sa pekne postupne odhaluje.velmi sa mi pacilo ako boli pribehy,ktore delilo od seba sto rokov, spojene v jedno a Ivy doplnala Kaine. Za mna kniha, ktorej posolstvo mi este dlho ostane v pamäti.VIERA, NADEJ, LASKA

Marylaa
24.09.2018 5 z 5

O takových knížkách jsem už dlouho snila :) Křesťanských thrilleru totiž moc není. I když možná bych to zařadila spíš k detektivkám, ale těch mezi křesťanskými knihami také moc není.
Kdo má rád "romantiku" i ta se tam najde, její tam tak akorát, nic přehnaného, což mně vyhovuje. Jen s tím střídáním časových linii jsem měla trochu problém. Nevadí mi střídaní časových linii jako takové, jen to, že tady to autorka vždy utnula v napínavé chvíli. Chvílemi jsem měla pocit jako bych četla dvě knihy najednou, vadilo mi to hlavně z časových důvodu, nutilo mně to číst dál a rychle abych se dozvěděla co bylo s tou "starší" hrdinkou a pak zase rychle číst abych se honem vrátila k té současné. Ale budu shovívavá, protože je to autorčina první kniha, doufám jen, že v dalších si udrží vysokou kvalitu anebo, že to bude ještě lepší.