Výpověď ekniha

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/big_vypoved-Duv-443163.jpeg 4.3801

Vydáno: (ekniha), Baronet

Two Weeks Notice, 2018

Kniha Výpověď

Ren95
včera

Tak tohle byl super vtipný příběh, který krásně plyne a ani chvilku jsem se u něj nenudila :-)

V.Marie
18. listopadu

K teto knize se ráda vracím :) i přez to, ze má jen 200 stránek, mám pocit, že autorka uměla hezky obsah rozložit. Nic mi nechybělo ani nenadbívalo. Klidně bych uvítala i další díl, zajímá mě, co stálo v tom dopise :)

Maky1505

Krásná knížka, hezký děj, určitě si přečtu vícekrát, mám jí vlastní.

Petra-1

Kniha mě moc bavila. Sympatické hlavní postavy, vtipné dialogy a celkově se kniha dobře čte.

marie2577

Ctive, svizne, vtipne . Prijemna zapletka a rozuzleni ..spokojena..;-)

čef

Z počátku jsem si myslel, že půjde o dívčí sny, ale pak jsem zjistil, že jsem se nezmýlil. Opravdu zde bojuje fešná fešanda proti hnusnému šéfovi až, až, až… No nic, alespoň jsem se dočkal místy dobrého humoru a kniha pěkně odsýpala. Nepleťte se, toto není kritika.

DUNIKO

První knížka od této autorky a určitě ne poslední protože to bylo fakt úžasné čtení.

badliar_id

"You were my right hand, my confidant… my everything."

***
Whitney G. píše vážně dobře a její styl psaní mě baví. Proto když jsem dočetla její dvě knihy, které jsem od ní poprvé četla, jsem neváhala a pustila se do její další knihy.
Kniha byla oddechová, rychlá a hlavně čtivá. Neskutečně rychle mi to čtení uteklo, takže to máte přečtené za den či dva.
Postavy byly super. Tara byla skvělá, ten její sarkasmus a celkově všechno na ní :) .. Preston si mě získal hned. Sice se vážně choval, jako kretén a asi bych to u něho v práci psychicky nezvládla, ale co už :D. Hlavně že je k sežrání!!
Docela by se mi líbilo více scén s Violet, protože mi příběh jako celek přišel takový "suchý"..
Souhlasím se všemi, že konec byl uspěchaný, ale nijak extra mi to nevadilo.
A samozřejmě nechyběl ani humor! Za mě vážně super kniha na relax, taková jednohubka :).. 3.5/5*
18+ - Sexuální scény