IWINDA IWINDA komentáře u knih

Nevděčný syn Nevděčný syn Dean Koontz

Skvělá kniha, opět nezklamal. Přečetla jsem ji za dva dny jedním dechem, teď se těším na druhou knihu této trilogie.

05.08.2016 5 z 5

Neobyčejné dědictví Neobyčejné dědictví Dean Koontz

Přečetla jsem knihu jedním dechem za dva dny, skvělý námět, skvěle napsáno. Pro tyto knihy miluji tohoto spisovatele.Děkuji.

08.07.2016 5 z 5

Osamělí lovci Osamělí lovci Dean Koontz

pěkná kniha ...

05.07.2016 5 z 5

Půlnoc Půlnoc Dean Koontz

krásný konec...

05.07.2016 4 z 5

Čtvrtý rozměr noci Čtvrtý rozměr noci Dean Koontz

Tak nemohla jsem si vzpomenout na knihu, respektive na název knihy, kterou mě tento spisovatel "uhranul". Už vím. Je to právě tahle kniha, kdy jsem poznala že je to moje krevní skupina.Kvůli této knize, kterou si čtu už po druhé a pořád nemám dost.Nejlepší, jak co se týká výběru hlavních představitelů,které si musíte zamilovat,tak napínavým příběhem.Doporučuji. Navazuje na druhou jeho knihu, která podle mě už nemá takový grády.

26.05.2016 5 z 5

Přežít Přežít Dean Koontz

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Skvěle napsaná,člověka až mrazí z toho, že by to mohlo být třeba i skutečností...

03.05.2016 5 z 5

Rychlost Rychlost Dean Koontz

Opět velmi povedená kniha.Nedám na Deana zkrátka dopustit.

28.04.2016 5 z 5

Koutkem oka Koutkem oka Dean Koontz

Skvělá kniha, můj autor opět nezklamal. Miluju jeho výborná díla.

04.04.2016 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Moc dobrá kniha, skvělý konec za 5!

21.03.2016 5 z 5

Temná řeka srdce Temná řeka srdce Dean Koontz

Opět pro mě jedna z velmi povedených knih.
Děj mě pohltil, napínavé, skvělé!

16.03.2016 5 z 5

Tvář Tvář Dean Koontz

Spisovatel mne opět nezklamal.

12.03.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz

Pro mne opět jedna z velmi povedených knih od milovaného spisovatele.
Skvělá.

27.02.2016 5 z 5

Ničeho se neboj Ničeho se neboj Dean Koontz

Kniha je skvělá a i nadále mne utvrzuje v tom, že autor zůstane mým oblíbencem.
Doporučuji.

21.02.2016 5 z 5

Město Město Dean Koontz

Na to, že je to můj oblíbený spisovatel, se mi zdála tato kniha jedna ze slabších.
Začátek příliš zdlouhavý, asi mi tak úplně nesedla hlavní postava, četla jsem ji příliš dlouho na rozdíl od jeho jiných knih, které doslova hltám.

13.02.2016 2 z 5

Oči soumraku Oči soumraku Dean Koontz

Tato kniha se autorovi velmi povedla, nepamatuji si názvy knih, myslela jsem že jsem ji ještě nečetla, ale záhy jsem se rozpomenula na celý povedený, napínavý děj.
Nezbývá než doufat, že je to fantazie, kolikrát o tom velmi pochybuji:-)
Doporučuji.

13.02.2016 5 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Tak tato kniha i když hlavní roli má vietnamec , což mě moc nebere(nestydím se za to),
mě pohltila natolik že jsem ji přečetla jedním dechem.Večer jsem začla a ráno skončila.
Nejde o námět knihy ale o to jak je napsaná, velmi čtivá.
Dočista mne pohltila.Můj autor opět nezklamal.

26.12.2015 5 z 5

Přízraky Přízraky Dean Koontz

No můj oblíbený spisovatel, no jeho starší tvorba,oživlé mrtvoly,přišlo mě to moc fantaskní.
Víc se mi líbí jeho novější díla,ale i tak nebyla to špatná kniha.

26.12.2015 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

byla mi doporučená, asi jsem moc velká ciťa ale tolika bezpráví a křivd a zbytečných smrtí nemám v knihách ráda.Myslím že snad ten konec stál za to :(
Nesedla mi, čistě můj názor.

21.12.2015 2 z 5

Nevinnost Nevinnost Dean Koontz

Miluji tohoto spisovatele, přečetla jsem od něj asi 5 knih zatím,ale už od první knihy vím, že píše tak, že mě pokaždé jeho děj strhne a nedokážu se odtrhnout od čtení.
Nevinnost je krásná kniha, zamilovala jsem si hlavního představitele.Docela mě mrzelo že ta kniha končí,nechtělo se mi s ní končit.Snad konec knihy a rozluštění záhady co vlastně lidem vadilo při pohledu na chlapce mohlo být obsáhlejší.

19.12.2015 5 z 5