ina77 ina77 komentáře u knih

Strom odvahy Strom odvahy Diane Chamberlain

Nádherná kniha,od začátku do konce jedno velké překvapení.Od této autorky, to byla má první kniha a opravdu nádherná.Už se chystám na další a jsem moc zvědavá jaké budou.Mohu jenom doporučit a dávám všechny hvězdičky!Jo a navíc mám objednaný i Tulipánovník do zahrady,tak uvidím! !

20.05.2012 5 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Pohoda bez přemýšlení ale je pravda,že má lepší knihy.Oddychovka na jeden den!

14.05.2012 4 z 5

Chybějící článek Chybějící článek Walt Becker

Krásná dobrodružná kniha,plno záhad,krásná příroda já mohu jenom říci.že to nemá chybu.Mě se kniha moc zamlouvala.A moc doporučuji!

12.05.2012 4 z 5

Chirurg Chirurg Anthony Britto

Supr kniha,stojí za přečtení a dá se z ní i poučit.Mohu jenom doporučit.

10.05.2012 5 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Tahle kniha je naprostá bomba,svělá od začátku do konce!Dokud jsem ji nepřečetla,tak jsem ji nosila všude!Doporučuji přečíst, všemi deseti!

06.05.2012 5 z 5

Jedenáctá morová rána Jedenáctá morová rána John Baldwin

Dost dobrá kniha,docela mě dostala.Když si člověk uvědomí jak lehké je ublížit,docela z toho mrazí!Dávám všechny hvězdičky!

18.04.2012 5 z 5

Maska Matky bouří Maska Matky bouří Rachel Lee

Jasná oddychovka.Děj má spád a vše dobře dopadne.Já si u knihy odpočinula a mohu jenom doporučit!

31.03.2012 3 z 5

Velká holka Velká holka Danielle Steel

Krásná kniha ze života. Danielle Steel je moje oblíbená autorka a tato kniha je opět perfektní.

27.03.2012 5 z 5

Hranice odvahy Hranice odvahy Patricia MacDonald

Musím říci,že něco tak skvělého jsem dlouho nečetla.Napětí od začátku až do konce a konec neměl chybu, opravdu supr.Kniha zůstává doma a hned budu koukat po dalších knihách od této autorky.Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček!

24.03.2012 5 z 5

Omega Omega Patrick Lynch (p)

Mohu napsat pouze,že je to opět skvělé no prostě Lynch.

21.03.2012 5 z 5

Pojistka Pojistka Patrick Lynch (p)

Skvělá kniha Lynch umí jenom nadchnout.Nemohu říci nic víc než nádhera.Škoda.že má tak málo knih,snad se to změní.

21.03.2012 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Právě jsem ji dočetla a je m imoc líto,že už je konec.Je to něco co člověku nepřijde ani na mysl.Opravdu kniha stojí za přečtení a byla by jsem ráda,kdyby takových knih bylo víc.Dávám pět hvězdiček a lituji,že mám plnou knihovnu.

19.03.2012 5 z 5

Zlomená pečeť Zlomená pečeť Andrew James Hartley

Kniha se nádherně čte a krásně vtáhne do děje,takové knihy nemají chybu.

16.03.2012 5 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Kniha je skvěle napsaná já mohu pouze doporučit v knize je vše a nádherně se čte.

16.03.2012 5 z 5

Ostrov Abandon Ostrov Abandon Jillian Hunter

Pohodová knih na víkend,nemusí se u ní přemýšlet jenom odpočívat.

10.03.2012 3 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Bill Floyd

Dost zajímavá kniha určitě stojí za to si ji přečíst.Jsem zvědavá na další knihy, od tohoto autora!

06.03.2012 4 z 5

Nečekané požehnání Nečekané požehnání Barbara Taylor Bradford

Mohu říci pouze opět skvělá Bradfordová.Moc pěkná knížka a skvěle navazuje na ostatní, ze série Emma Harte.Mohu jenom doporučit.

04.03.2012 5 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Tato autorka má dost dobré knihy,tady mě děj zaujal na začátku a potom už to bylo slabší,ale určitě za přečtení to stojí.

29.02.2012 4 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Opět nadšení,opět pět hvězdiček.Nemohu než doporučit,čtení nemá chybu napětí od začátku do konce a konec velké překvapení.Ten kdo si knihu přečte bude určitě jenom chválit.Já si jeho další knihy nenechám ujít!

24.02.2012 5 z 5

Zázračný lék Zázračný lék Harlan Coben

Já dávám pět hvězdiček, moc dobře napsaná kniha má to děj a perfektně to končí,už se těším na další!

19.02.2012 5 z 5