Chirurg

Chirurg https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9724/chirurg-9724.jpg 4 37 9

Plastický chirurg Gareth Lloyd se doposud nedostal mezi elitu svého oboru zybývající se lukrativními úpravami vzhledu na zakázku. Namísto toho v nemocnici operuje nepojištěné oběti automobilových nehod. Jednoho večera se po službě vrací domů, aby načerpal síly nad sklenkou skotské a talířem pizzy, když se z nočních zpráv dovídá, že Jack Ehreberger, prominentní plastický chirurg hollywoodské smetánky byl zavražděn. Šlo o úkladnou vraždu, nebo se stal světově uznávaný odborník náhodnou obětí násilníka.... celý text

Zlatinka.Emilly
03.02.2022

Ztráta času, odložila jsem.

Mruskulka
20.02.2021 3 z 5

Knížku mám už nějakou dobu doma a bylo načase ji vytáhnout. Původně měla být zařazena ve čtenářské výzvě jako kniha s lékařskou tématikou, ovšem z lékařského prostředí tam toho bylo velmi málo .
Od knížky jsem toho očekávala více, některé části byly zdlouhavé, přesto nechybělo napětí. Proto bude kniha darována babičce, které by se mohla kniha líbit.

hana4834
10.07.2018 4 z 5

Napínavé čtení a ani tam toho moc nebylo z odborné literatury určitě si přečtu další knihy

evca7271
27.02.2017 4 z 5

Pekne cteni,ale cekala jsem ze tam bude toho vic z nemocnicniho prostredi.

petřička
31.08.2016 4 z 5

Kniha se dobře četla, ale už si ji znovu nepřečtu. Po přečtení komentářů jsem očekávala víc. Některé pasáže jsou zdlouhavé. I když je zde napětí, rozuzlení mi přijde dost nesmyslné a zpětně je tam /díky rozuzlení/ dle mého zbytečných zápletek a dějů. Jsem docela zklamaná.

ovpana
24.06.2015 4 z 5

Hezká kniha,úžasný příběh z lékačského prostředí,nechybí napětí.

1evondrova
25.02.2015

Také doporučuji,je psaná v 1. osobě, tak možná proto.

čef
05.10.2014 5 z 5

Čtivý thriller psaný na základě vlastní zkušenosti plastického chirurga. Obsahuje všechny pozitivní rysy žánru - stupňované napětí a vtip nevyjímaje, ba právě naopak. Román však není příliš schematický - zápletka je poměrně originální. Knihu doporučuji všem fandům napínavé literatury.

ina77
10.05.2012 5 z 5

Supr kniha,stojí za přečtení a dá se z ní i poučit.Mohu jenom doporučit.

Autorovy knížky

2000  85%Chirurg