Velká holka

Velká holka https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87063/velka-holka-87063.jpg 4 33 9

Viktorie se narodila jako buclaté děvčátko a od dětství věděla, že ke svým krásným ješitným rodičům nezapadá. Její dospívání je lemováni prohrami a podceňováním rodičů. Viktoriino trápení se znásobuje tím, jak se pokouší rány na své duši zahojit jídlem a sladkostmi. Odjede studovat do Chicaga a nakonec se jí podaří sehnat vysněnou práci učitelky v New Yorku. Najde si Viktorie konečně své místo na slunci? ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Big Girl , 2010

Pája1965
Pája1965
09.05.2023 3 z 5

V rámci možností, ano. Oddechové čtení.

klarkys
klarkys
27.02.2021 3 z 5

Zvláštně napsaná kniha......začátek na mě působil dost zbrkle, jako by se Steel chtěla rychle dostat dál. Škoda. Myslím, že ten kus příběhu, který se vešel na pár prvních stran, zasloužil víc prostoru než nudné pasáže o váhových výkyvech Viktorie v každé kapitole. Děj začal být zajímavý až ke konci. No, znám od spisovatelky i lepší knihy.....

zimolka
zimolka
13.05.2019 2 z 5

Námět na knihu zajímavý,ale dočítala jsem jen ze zvědavosti,kdy konečně potká Viktorii štěstí.

Mandalka74
Mandalka74
10.09.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Danielle Steel patří mezi mé oblíbené autorky.

barulina1
barulina1
10.10.2014

Kniha se mi líbila , ale po třech stránkách jsem si říkala : Proč tohle vlastně čtu?Ale pak už jsem se nemohla odtrhnout.Líbila se mi.

Ajli
Ajli
26.06.2014 odpad!

Nedostala jsem se ani do poloviny knihy a upřímně jsem si i nadávala, že jsem od té knihy po pár stránkách vůbec očekávala nějaké zlepšení a pokračovala ve čtení. Dobré téma, ale pojato neuvěřitelně špatně a napsáno naprosto nezajímavě.

sabca
sabca
15.07.2012 5 z 5

Zajímavá kniha na téma "ošklivé káčátko". Dobře se četla.

missa85
missa85
20.04.2012 3 z 5

Popravdě znám od Steelové lepší knížky...trochu mě zklamala :-( Bylo to vlastně takové vyprávění bez větších zvratů... nevím, nějak jse se nedokázala vžít do toho děje.

ina77
ina77
27.03.2012 5 z 5

Krásná kniha ze života. Danielle Steel je moje oblíbená autorka a tato kniha je opět perfektní.

Danielle Steel
americká, 1947