Ika6 Ika6 komentáře u knih

Motýlí klub Motýlí klub Jacqueline Wilson

Tahle kniha mě moc neoslovila. Přijde mi, že spisovatelka opakuje hodně pasáže z předešlých knih (pozvali je do televize, rozděluje děti do spolků). I postavy se opakují (místní spisovatelka, Ruby a Garnet).
Co se mi však líbilo, byl vztah mezi Tinou a Selmou. Musím říct, že za mě to byla hodně průměrná kniha.

25.05.2016 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Moc se mi tahle série líbí. America je hodně zvláštní postava, ale časem jsem si na ni zvykla.
Maxon je lepší než Aspen , co si budeme povídat :D, ale kdyby to bylo celé jen o Aspenovi , mění to situaci.
Už se těším až si přečtu další díl, přibližně vím jak to dopadne, ale může mě cokoliv překvapit.

02.02.2016 4 z 5

Tančit ke hvězdám Tančit ke hvězdám Sarah Rubin

Přečetla jsem to hned, jak se mi dostala pod ruku.
Casey byla opravdu cílevědomá, takové lidi mám já ráda. Jenom by mě zajímalo, jestli šla Martha na jejich představení, když si vyvrkla nohu, já jí nejprve nesnášela, ale potom jsem si jí i oblíbila.

06.10.2015 5 z 5

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Krásný, dojemný a poutavý příběh. Ze začátku mě to moc nebralo, ale potom jsem se do knihy začetla. Byla to asi jediná knížka u které jsem nebrečela jen na konci... Martínek byl super brácha, díky němu Nikola věděla, že má cenu žít. Přišlo mi strašně dojemný a zaklepala jsem očičkama, když se Martínek rozhodl, že si bude přát, aby Nikola jela na lyžák. Zdeněk byl fak takovej______!!! Když děti bil, byla jsem na něj NEHORÁZNĚ naštvaná. Doslov mě úplně zarazil, vůbec jsem nevěděla, že číslo týraných dětí v ČR je tak vysoké. Po přečtení knížky jsem si uvědomila jak dobře se mám já.

11.09.2015 5 z 5

Amélie a tma Amélie a tma Petra Neomillnerová

Opravdu hezká kniha. Moc se mi líbily ilustrace. Ale asi jsem si od knížky slibovala trochu víc.

01.09.2015 4 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Už jsem jim nedávala moc nadějí, že příběh dopadne dobře, ale Lady Luck prostě zvítězila. Nelíbilo se mi, jak
Loly Rose máma mluvila zle o tetě Barbaře, ale když byli v nejhorším, byla to ona, kdo je zachránil.

12.08.2015 4 z 5

Kniha pro správné holky: Jak oslnit kdykoliv a kdekoliv Kniha pro správné holky: Jak oslnit kdykoliv a kdekoliv Juliana Foster

Jak to můžu brát vážně??!
Copak se mi bude někdy hodit, jak mám vystoupit z limuzíny?!!:D

15.07.2015 odpad!

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

Tak to je hustý....
Kniha se mi moc líbila a konec byl DOST zajímavý.
Nemám ráda, když je konec nedomyšlený a čtenář si ho musí domyslet. Radši bych měla jistotu, že to dobře dopadne a všichni budou žít zase spolu. Lily byla fakt šikulka, když se týden starala o tři děti. Z Baxtera bych asi rostla. :D Moc bych chtěla mít mladší sestřičku Bliss. A Pixie byl drahoušek všech, nejvtipnější bylo jak chtěla pořád čůrat! :DDD Jen jsem nepochopila tu mámu jak mohla bezproblémově odjet, i když si myslela, že se o děti postará Mickey.

30.04.2015 5 z 5

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

(SPOILER) Krásný a dojemný příběh.
Ráda bych se dozvěděla víc o té Marťe, protože její tajemství vlastně nebylo odhaleno, jenom Ela řekla že je Marta někdy hodná a někdy zlá. Konec mi taky přišel
dost uspěchaný, šups máma si párkrát poslechla velrybí hudbu a už se probrala z komátu. Vůbec jsem nezáviděla život Jackovi, měl nevlastní dceru, která byla ještě dost nervní, ale potom si začali pomáhat a mít se rádi. A ještě čerstvě narozené miminko. Taky vůbec netušil jestli se Sue probere... Knížku jsem četla celkem dlouho, ale přesto mě Jacky nezklamala.

12.04.2015 5 z 5

Sladké časy Sladké časy Jacqueline Wilson

Jé už jsem viděla trailer,taky se moc těším!

24.03.2015 5 z 5

Kočka Sára a její přátelé Kočka Sára a její přátelé Naďa Kučerová

Četla jsem to moc ráda a knížka se stává mojí srdeční záležitostí

23.03.2015

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Kniha se mi moc líbila,ale na obalu bylo napsáno do 10 let. Asi už stárnu,ale byla to první kniha u které jsem toto zjistila. Mne však přišla stejná jako všechny od Jacky a moc jsem se pobavila.

15.03.2015

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Moc hezká knížka. Akorát mi přišlo divný,že se rozvedení rodiče k sobě vrátili.
Jako stát se může všechno, ale tak rychle?!

14.02.2015

Strašidelné prázdniny Strašidelné prázdniny Ivana Peroutková

Tenhle příběh se mi líbil ještě možná víc než všechny Aničky dohromady.
Bylo to dobrodružné,strašidelné a nakonec se všechno ujastnilo,ale možná bych byla radši,kdyby nadpřirozené postavy existovaly. Za mne 5* :-)

14.02.2015 5 z 5

Jižní louka Jižní louka Astrid Lindgren

Strašně smutná a krásná knížka.

14.02.2015

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

Moc hezká knížka,dlouho jsem netušila jak to dopadne.
Nápadité byly názvy kapitol.

12.02.2015 4 z 5

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Myslím,že film byl asi lepší,když slyšíte mluvit pana Svěráka musíte se prostě smát. :-)
Knížka byla taky moc hezká,ale vůbec mě tam nebavily ty zdlouhavé kapitoly o útěku.

11.02.2015

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

Myslím,že ani Hvězdička všechno nedokončí.
Ale tahle kniha krásná.

10.02.2015 5 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Ano,průměrná knížka,ale stojí za to si přečíst.

10.02.2015 3 z 5

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

Úplně si dokážu představit to prostředí!
Prostě bomba!

10.02.2015 5 z 5