husayn husayn komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Musim přiznat, že me to fakt chytlo a už se těším má další díl až si přečtu.

07.03.2020 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Podle mne jeden z nejlepších dílů.

03.02.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Přiznám se, že nebýt čtenářské výzvy tak bych si tuto knihu nikdy nepřečetl. Děj mne velmi pohltil. Následně jsem se pustil do další případů oddělení Q :)

03.02.2020 5 z 5

Exit West Exit West Mohsin Hamid

Doporučuji přečíst všem lidem, které zajímá téma migrace a kteří chtějí pochopit, čím vším si lidé na obou stranách musejí projít. Na jednu stranu vidina nového domova na druhé strach starousedlíku o svá obydlí. Každý musí pochopit, že jsme všichni poutníci v řečišti času.

20.02.2019 5 z 5

Vladař Vladař Niccolò Machiavelli

Velmi zajímavá kniha na kterou je lepší mít na tuto knihu čas, aby jí člověk dobře porozuměl.

22.01.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Za mne velice dobré dílo, už se těším až si přečtu Faju.

20.01.2019 5 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Opět výtečná, kniha až do poslední chvíle člověk opravdu netuší kdo je vrah a tak by to mělo být. Kniha určitě není pro ty co za vším hledají korektnost.

07.01.2021 5 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

Ač detektivky nejsou můj žánr aspoň co čtení se týče, ale musím uznat, že Agatha má styl. Příznivci feminizmu zde ovšem ostrouhají.

05.02.2019 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

(SPOILER) Upřímně mne poslední díl zklamal jednak smrtí Erna a také mí přišlo, že autorka kolikrát rychle přeskočila děj což mne docela mrzelo. Předešlé 2 díly byly mnohem lepší.

23.01.2022 3 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Asi mne to tolik neoslovilo jako jiné fantasy, ale jak se říká tisíc lidí tisíc chutí.

14.10.2021 3 z 5

Severská mytologie. Svazek I Severská mytologie. Svazek I Neil Gaiman

Absolutní paráda, čekám na další svazky. Totálně mne to pohltilo. Všem co mají rádi severskou mytologii mohu jen vřele doporučit.

23.10.2021 5 z 5

Antonius a Kleopatra Antonius a Kleopatra William Shakespeare

Popravdě je to má první kniha, kterou jsem od génia WS četl a chápu proč sklidil takový úspěch.

23.04.2019 5 z 5