Honey19 Honey19 komentáře u knih

Jez a běhej Jez a běhej Scott Jurek

Velice zajímavá kniha o ultramaratonu a celkově o životní cestě autora. Bavily mne i recepty.

10.12.2019 4 z 5

Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Alena Damijo

Autorka píše velmi čtivě a vtipně. Já jsem ale po prvním díle čekala, že bude více psát o životě v Anglii, tato kniha se zaměřila více na školství a autorčiny zkušenosti. První díl se mi líbil více.

23.09.2019 3 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Tohle mě vůbec nebavilo. U Biomanželky jsem se i docela nasmála, ale tohle bylo lítostivé a trapné.

22.11.2018 1 z 5

Debora Debora Georgette Heyer

Přečteno za dva dny, kniha se dobře četla. Psáno ve stylu Jane Austen.

04.10.2018 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Do první části knihy jsem se vůbec nemohla začíst a kniha mne vůbec nebavila. Druhá půlka už naštěstí byla čtivá a ve finále mne kniha bavila.

04.10.2018 3 z 5

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Tahle série patřila kdysi k mým nejoblíbenějším od této autorky. Po spoustě let jsem se k ní vrátila a nezklamala mne :), dostala jsem přesně co jsem čekala - naivní dívčí čtení, ale přesto hrozně čtivé.

27.08.2018 4 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Super knížka. I když film jsem viděla, tak kniha ho předčila. Velice napínavé čtení.

20.08.2018 4 z 5

Docela zajímavá kniha. Některé rozhovory byly velmi zajímané, jiné nikoliv.. poměrově tak půl na půl. Stojí za přečtení.

04.07.2018 3 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Hlavní hrdinové knihy byli strašně nesympatičtí. Nathan protivný hrubián a Sara hloupá hysterka. Celkově i děj mi přišel dost najivní, taková červená knihovna. Kniha se mi nelíbila.

04.04.2018 2 z 5

Angličané – portrét národa Angličané – portrét národa Jeremy Paxman

Pro mne kniha byla nicneříkající, zbytečná.

21.03.2018 2 z 5

Alžběta II.: Život moderní panovnice Alžběta II.: Život moderní panovnice Sally Bedell Smith

Zajímavá kniha o obdivuhodné ženě.

08.03.2018 4 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Naivní a dle mého názoru hloupý příběh. Hlavní hrdinka absolutně nesympatická. Měla jsem co dělat abych knihu vůbec dočetla..

02.03.2017 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

První část knihy psát z pohledu Veroniky mne bavila více. Do druhé části mi nešlo se začíst a musím přiznat, že jsem hodně přeskakovala. Za mne lepší průměr.

23.02.2017 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Čtivá, humorná kniha, trošku jednodušší spíše oddychovka. Jedna z lepších knih od českého autora, kterou jsem četla.

17.02.2017 3 z 5

Najím se a zhubnu! Najím se a zhubnu! Cecílie Jílková

Kniha mi velmi připomínala Deliciously Ella, kterou jsem četla jako první. Není to špatné, ale na Ellu "to nemá", ta mi přišla lepší.

23.01.2017 3 z 5

Peklo blízko nebe Peklo blízko nebe Jon Krakauer

Napínavé a strhující čtení. Opravdu jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

11.01.2016 5 z 5

Muž, který maloval mandlovníky Muž, který maloval mandlovníky Johannes Mario Simmel

Kniha se mi vůbec nelíbila, hloupý příběh a nehezký příběh. Nelíbila se mi.

08.07.2015 2 z 5

Tato kniha mne vůbec nenadchla. Příběh nezajímavý, nečtivý, děj se rozběhl až na posledních pár stránkách. Při čtení jsem měla pocit, že některé pasáže jsem již četla někde jinde. Absolutně mne neoslovila. Nicméně obálka knihy je krásná.

08.07.2015 2 z 5

Ztracené memoáry Jane Austenové Ztracené memoáry Jane Austenové Syrie James

Tak tahle kniha byla pro mne propadák. Okopírovaná Pýcha a předsudek, ale v mnohem horší kvalitě. Za mne rozhodně ne

05.09.2014 2 z 5

Sólo Sólo Rana Dasgupta

Pro mne absolutně nezáživná kniha.

28.05.2014 2 z 5