Hokkejka Hokkejka komentáře u knih

Bordeaux - Vášeň až do dna Bordeaux - Vášeň až do dna Paul Torday

Zajímavý retrospektivní styl, který mě pokaždé dostal nějakou novou informací z předchozího života Wilberforce. Poslední věta to všechno završila.

16.12.2013 5 z 5

Tomáš a Alice Tomáš a Alice Marcel Marlier

Jako malá jsem ji četla pořád dokola a strašně se mi líbily ilustrace.

05.12.2013 4 z 5

Jak přežít nevěru - Taháky pro dospělé Jak přežít nevěru - Taháky pro dospělé Alena Peisertová

Asi jsem to nepochopila.

04.12.2013 2 z 5

Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala Svatava Antošová

A mě to bavilo.

18.02.2023 5 z 5

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Hrozná blbost, ale v souhrnu mě to celkem bavilo. U některých částí jsem se fakt zasmála.

20.10.2022 4 z 5

Dílna Montessori Dílna Montessori Chiara Piroddi

Pro seznámení s Montessori principy je to pěkná knížka.

07.02.2022

Krvavé oleje Krvavé oleje Jana Lorencová

Zajímavé čtení, devadesátky byly šílené. Jirka byl sympaťák, škoda toho muletu. Nicméně mi přišlo, že se v knize informace opakují, místy to byla celkem nuda. A hlavně baba Lorencová ještě před pár lety seděla v senátu za korupční hnutí ANO. Nevím, jestli jí jenom na staré roky hráblo, ale u mě jí to tedy dost ubralo na důvěryhodnosti.

14.06.2021 3 z 5

Co má kotě nejradši? Co má kotě nejradši? kolektiv autorů

Pěkné leporelo.

04.03.2020 5 z 5

Ani jsem knihu nedočetla, moc mě nebavila.

06.01.2020 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hrozná blbost, ale svůj účel to splnilo. Jako oddychové čtení se to dá.

16.07.2019 2 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Konec byl na můj vkus moc překombinovaný, autoři to přehnali.

26.06.2018 4 z 5

Ajax ve velkoměstě Ajax ve velkoměstě Rudolf Szamos

Vůbec mě to nechytlo jako první díl a konec byl teda hoodně odbytý (i když mě rozbrečel).

31.10.2015 3 z 5

Vraní ulice Vraní ulice Iain Banks

Po Vosí továrně druhá kniha, kterou jsem od Bankse četla. Tenhle autor mi svým stylem psaní fakt sedí. Hlavní postava opět skvělá.

17.06.2015 5 z 5

Fakt se to stalo? Fakt se to stalo? Jenny Lawson

Ze začátku se autorka strašně snažila psát vtipně, ale efekt to mělo spíš opačný, působilo to křečovině, trochu trapně a nudně. Naštěstí se jí podařilo se uvolnit a pak už se zážitky četly dobře, některé mě fakt rozesmály a někdy mi přišlo, že jsem stejně divná jako autorka.

15.04.2015 4 z 5

Slavnost Johna Saturnalla Slavnost Johna Saturnalla Lawrence Norfolk

Ze začátku trochu nudné čtení, pak se to rozjelo a ke konci jsem si i trošku fňukla do polštáře. Nedoporučuju číst s prázdným žaludkem.

17.02.2015 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Některé dialogy byly vážně trapné a občas bylo celé vyprávění příliš zdlouhavé a tudíž nudné. Jsem ráda, že jsem se donutila knihu konečně dočíst, ale trvalo mi to asi dva měsíce.

05.01.2015 4 z 5

To si děláš srandu, Jimmy! To si děláš srandu, Jimmy! Jenny Oldfield

Jako malá jsem chvilku byla do Jimmyho zamilovaná, ha ha.

14.10.2014 3 z 5

Za závojem Za závojem Lydia Laube

Autorka se určitě měla více rozepsat.

14.10.2014 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Varování pro slabé povahy je úplně mimo. První dvě třetiny knížky to bylo takové pohodové, lehce matoucí počteníčko, ve třetí části se to rozjelo, chvilku jsem četla s otevřenými ústy. Těším se na pokračování!!

30.07.2014 4 z 5

Rozbitá Rozbitá Cathy Glass

Velmi smutný příběh se smutným koncem.

29.05.2014 5 z 5