Hokkejka Hokkejka komentáře u knih

Na mušce lovce Na mušce lovce Albrecht Wacker

Další ukázka toho, jak je válka krutá a nesmyslná.

15.06.2023 5 z 5

Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala Svatava Antošová

A mě to bavilo.

18.02.2023 5 z 5

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Hrozná blbost, ale v souhrnu mě to celkem bavilo. U některých částí jsem se fakt zasmála.

20.10.2022 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Tohle je rozhodně jedna z knih, na kterou jen tak nezapomenu.

21.07.2022 4 z 5

Alias Grace Alias Grace Margaret Atwood

Prvních cca 80 stran mě to vůbec nebavilo a chtěla jsem to vzdát. Pak se ale vyprávění rozjelo a nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

25.05.2022 4 z 5

Dílna Montessori Dílna Montessori Chiara Piroddi

Pro seznámení s Montessori principy je to pěkná knížka.

07.02.2022

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Moc boží, doporučuju všem.

07.01.2022 5 z 5

Krvavé oleje Krvavé oleje Jana Lorencová

Zajímavé čtení, devadesátky byly šílené. Jirka byl sympaťák, škoda toho muletu. Nicméně mi přišlo, že se v knize informace opakují, místy to byla celkem nuda. A hlavně baba Lorencová ještě před pár lety seděla v senátu za korupční hnutí ANO. Nevím, jestli jí jenom na staré roky hráblo, ale u mě jí to tedy dost ubralo na důvěryhodnosti.

14.06.2021 3 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Nadčasová kniha

26.01.2021 5 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Nedokázala jsem dočíst.

30.07.2020 odpad!

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Strašně mě to nebavilo. Přitom námět vypadal slibně. Další autorovy knihy určitě číst nebudu, sorry jako.

14.07.2020 2 z 5

Co má kotě nejradši? Co má kotě nejradši? kolektiv autorů

Pěkné leporelo.

04.03.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Po Haně druhá kniha od Mornštajnové, kterou jsem četla. Ne tak dojemný, přesto velmi silný příběh. Rozhodně si přečtu i spisovatelčiny další knihy.

09.01.2020 5 z 5

Ani jsem knihu nedočetla, moc mě nebavila.

06.01.2020 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hrozná blbost, ale svůj účel to splnilo. Jako oddychové čtení se to dá.

16.07.2019 2 z 5

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Lepší než film.

08.07.2019 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Pomalý rozjezd, ale napětí se postupně zvyšuje, až čtete s očima rozšířenýma hrůzou a zvědavostí, jak to s těmi malými hajzlíky dopadne.

27.05.2019 5 z 5

Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let Hendrik Groen

Možná lepší než první díl. Brečela jsem.

04.09.2018 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Konec byl na můj vkus moc překombinovaný, autoři to přehnali.

26.06.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ze začátku nic moc, pak se to rozjelo a vyprávění nahánělo strach. Bohužel konec to zabil a utvrdil mě v tom, že je celý příběh vymyšlený. Každopádně četlo se to dobře.

07.05.2018 4 z 5