helenkan helenkan komentáře u knih

Ženich z Vysočiny Ženich z Vysočiny Hannah Howell

Dobrá oddechovka.:)

06.10.2014 3 z 5

Proč má dcera? Proč má dcera? Barbara Delinsky

Mě se knížka docela líbila.Dobře popsaný život maloměšťáků.:))))))

06.10.2014 3 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Pěkný příběh ve kterém bylo všechno.Láska,nenávist a dokonce i vražda.Je to ale pohodové čtení a vše končí tak jak má.:))))

03.10.2014 4 z 5

Dobrá země Dobrá země Pearl S. Buck

Tuhle knihu bych doporučila přečíst všem,co si stále na něco stěžují a pořád jen,,frfňaj" jak jsou na tom špatně. Krásný až neuvěřitelný příběh o životě na čínském venkově.

25.09.2014 5 z 5

Umění závodit v dešti Umění závodit v dešti Garth Stein

Už při čtení prvních stránek jsem bulela jak želva.Připomněla jsem si mojí vlastní bolest,kterou jsem zažila s mým pejskem.A to už dokonce dvakrát.
Docela zajímavý koukat na svět psíma očima.Hezky napsaná knížka.Sice smutnej příběh,
ale stojí za přečtení.

22.09.2014 4 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Smutný,dojemný příběh,na který rozhodně nezapomenete.

20.09.2014 5 z 5

Tabu Tabu Elizabeth Gage

Pěkný román z Hollywoodu 40.let.Hltala jsem osudy všech postav a nemohla se odtrhnout.
Kate to neměla vůbec lehký,najednou se ocitnout sama na ulici a ještě tak mladinká.Užila si dost dramatických chvilek,než se dostala na vrchol.A konec,ten mě fakt dostal.Takovej jsem rozhodně nečekala.Nějaká ta slza opět ukápla. :))
Tenhle román se mi líbil o něco víc, než Ráj smyslnosti od stejné autorky.

15.09.2014 5 z 5

Černá růže Černá růže Nora Roberts

Tak tahle knížka se mi fakt líbila.Trochu tajemna,chvílema i strašidelno a hlavně bezva hlavní hrdinka,která měla kolem sebe prima ,,rodinu".Klidně bych dala i deset hvězdiček :)

12.09.2014 5 z 5

Oceány vášně Oceány vášně Christine Feehan

Docela jsem zklamaná.Bylo to moc zdlouhavé a hlavní hrdinka Adéla stále jen řešila zda může tomu svýmu Rusovi věřit či nemůže.Nakonec stejně skončili v posteli a popis jejich milování byl trochu přehnanej.A kolik toho stihli za jednu noc :) no klobouk dolů:))))))))

10.09.2014 2 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Dobrá detektivka s docela překvapivým koncem.A ještě jeden oříšek jsem musela při čtení docela louskat a to jejich jména a názvy ulic.Nebyla by na škodu na konci knížky nápověda jak se to správně vyslovuje. :)))))))))

07.09.2014 4 z 5

Pamatuj na mě Pamatuj na mě Mary Higgins Clark

Skvělá,napínavá.

04.09.2014 5 z 5

Predátor Predátor Patricia Cornwell

Nějak jsem se nemohla začíst a to jsou knížky o doktorce Scarpettový moje oblíbený.Určitě mě to ale neodradí od přečtení jejího dalšího napínavého příběhu.

01.09.2014 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Knížku jsem doslova přelouskla za dva dny.Při čtení jsem měla chvílema i husí kůži po těle.Představa,že mě někde drží v nějaké malé hnusné místnosti třináct let,nebo pohřbí zaživa,to je fakt šílený.Brrrrrrrrrrrr

25.08.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Napínavý od začátku až do konce.

23.08.2014 5 z 5

Ulička tisíce květů Ulička tisíce květů Gail Tsukiyama

Krasný příběh odehrávající se během druhé světové války a ještě pár let po ní v Japonsku.Poutavá a hezky napsaná knížka.Rozhodně stojí za přečtení.

04.08.2014 5 z 5

Uloupený ráj Uloupený ráj Peter Prange

Původně jsem si od knížky moc neslibovala,o to víc jsem byla překvapená a to mile.Příběh obou hrdinů byl zajímavý,překvapivý a velice čtivý.

18.07.2014 4 z 5

Nevracej se Nevracej se Lee Child

Naprosto skvělý!Ještě se nestalo,že by mě tenhle spisovatel a jeho hrdina Jack Reacher zklamali.Opět jsem to přelouskala jedním dechem. :)

07.07.2014 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Četla jsem jedním dechem.Je to krásný a zároveň smutný příběh.Zase jsem si pobrečela.:)
Doporučuju k přečtení,je to fakt síla.

27.06.2014 5 z 5

Letní závrať Letní závrať Ann Maxwell

Skoro až do poloviny jsem se nemohla do příběhu pořádně začíst.Zdálo se mi to moc zdlouhavé a nudné.A zaujalo mě to až ke konci.

28.05.2014 2 z 5

Hrdá a krásná Hrdá a krásná Dorothy Garlock

Krasná knížka,příběh mě zaujal hned od začátku a pak už jsem se nedokázala odtrhnout.Moc se mi to líbilo.
Myslím,že stojí za přečtení a nikdo nebude litovat.

23.05.2014 5 z 5