Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

Parazit Parazit David Koepp

Žádné velké nadšení. Celkem čtivý konec, jinak dost nuda.

18.06.2020 3 z 5

Zubatá za krkem Zubatá za krkem Miloslav Švandrlík

Oddechové čtení dobré třeba na cesty do práce hromadnou dopravou.

25.02.2020 3 z 5

Trhlina v čase Trhlina v čase Jeanette Winterson

Ze začátku jsem se rozmýšlela, jestli číst dál. Pak jsem si na pro mě poněkud zvláštní styl zvykla. Nakonec jsem ráda, že jsem to nevzdala a dočetla. (Možná si přečtu i toho Shakespeara.)

02.07.2019 4 z 5

Nulté číslo Nulté číslo Umberto Eco

Zřejmě určeno pro hodně náročného čtenáře. Vůbec tomu nerozumím, po padesáti stranách odkládám.

25.06.2019 1 z 5

Co nosí kosi Co nosí kosi Jiří Havel

Úplně úžasná knížka s říkankami. Milovala jsem jí já, moje dcera a teď čtu říkanky vnoučkovi.

17.06.2019 5 z 5

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Slátanina o ničem, neustálé přeskakování mezi obrovským množstvím postav.

13.04.2019 1 z 5

Inkoustová stopa Inkoustová stopa Mel Starr

Sice jsem dočetla do konce, ale nic moc. Dost nuda.

14.02.2019 1 z 5

Příběh staré šperkovnice Příběh staré šperkovnice Marie Macková

Dost nuda! Ačkoli jsem byla už za půlkou, vzdala jsem to.

16.01.2019 1 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Pořád jsem čekala nějaké drama v závěru, ale nedostavilo se.

15.11.2018 2 z 5

Divoká jízda – 18 erotických povídek Divoká jízda – 18 erotických povídek * antologie

Autoři povídek mají naprosto odlišnou představu o erotice než já.

09.10.2018 2 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Kravina!

21.09.2018

Sousedé z čísla 9 Sousedé z čísla 9 Felicity Everett

Knížka se dobře čte a proto jsem jí dočetla až do konce, přestože je naprosto o ničem.

05.09.2018 3 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Knihu mi věnovala moje dcera, která z ní byla naprosto nadšená. I když autorka tvrdí, že na penězích zas tak moc nezáleží, knížka je důkazem toho na čem všem se dá vydělat. No a myšlenky, které té mladší generaci připadají úžasně inspirativní, tak na ty jsme my starší dávno přišli sami.

22.08.2018 2 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Souhlasím s tím, že je to vyloženě oddechové čtení (přečteno během jednoho dne na dovolené). Nerozumím téměř nenávistným hodnocením, přece když se mi něco nelíbí, tak to nečtu. Tvrdit jak se mi něco hnusí a přitom přečíst celou knížku je trochu zvrácenost. Mě se to moc líbilo.

17.08.2018 5 z 5

Dračí hora Dračí hora Lincoln Child

Tuhle dvojici autorů mám moc ráda. Tohle se ale opravdu nepovedlo. Snažila jsem se začíst téměř měsíc, marně.

17.08.2018 odpad!

Jeffersonova šifra Jeffersonova šifra Steve Berry

Pirát kam se podíváš a nezničitelný hlavní hrdina

12.07.2018 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Tak tenhle pokus o přečtení nedopadl. Snad někdy příště.

19.06.2018

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Četla jsem z velkým odstupem od prvního dílu, který mě moc nenadchl. Rychlé, oddechové čtení.......no a to je tak všechno. Rozhodně nic, co by mi přišlo k smíchu a neustálé vysvětlivky v závorkách už mě dost štvaly.

16.06.2018 2 z 5

Tři přání Tři přání Jude Deveraux (p)

Pohádka jako dělaná na dovolenou. Na můj vkus trochu moc kouzel, šlo by to i bez nich.

06.06.2018 3 z 5

Neuvěříte, co se stalo potom Neuvěříte, co se stalo potom James Goss

Naprosto jiný žánr než který jsem čekala. Přesto jsem knížku dočetla a nebylo to zas tak špatné.

28.05.2018 3 z 5