Zubatá za krkem

Sbírka humoristických a hororových povídek.

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97450/zubata-za-krkem-7ac-97450.jpg 410
Horory, Povídky, Literatura česká
Vydáno, Camis

Kniha Zubatá za krkem

Doly10

42 příběhů s originálním humorem a hororovou nadsázkou. Od vrahů, duchů, upírů, až po vlkodlaky. Pro oddechové čtení ideální volba.

mi-380
18.11.2018

Po několika drsných a depresivních reality book (Total Balkán, Rybí krev, Slepá mapa, Předčítač, Bitva o Británii) jsem zatoužil po troše humoru. Švandrlíkovy milé, prostinké, více či méně vypointované strašidelné historky, by se dnes nejlépe uplatnily večer u ohně nebo ve stanu v dětském táboře (pokud by se podařilo zakázat mobily): 65% (zatím 7 hodnotících s průměrem 91%, trochu jsem to zkazil).

čef
16.11.2018

Velmi příjemné morbidně veselé čtení. Pamětníci mohou při čtení této povídkové knížky zavzpomínat na autorovu Dikobrazí minulost s Nepraktou a vůbec na trpce humorné záležitosti dávno minulého života - ne, že bych se tam chtěl vracet. Švandrlík je prostě věčně zelená hvězda klasického humoru minulého století!

Katka244
17.08.2017

Fajn povídky,nenáročné čtení na dovolenou. Náhodně vybrané v knihovně a mistr opět nezklamal.