Sousedé z čísla 9

Když se do vedlejšího domu nastěhují Gavin a Lou, získají Sara a Neil nadmíru zajímavé, lehce chaotické a poněkud excentrické sousedy – a zanedlouho i blízké přátele. Společné večeře, dlouhé hovory nad vínem, sdílené radosti, starosti i tajemství se stávají součástí života obou dvojic. Může však mezi bohémskou Lou a „obyčejnou“ Sarou existovat skutečné přátelství? Hranice mezi obdivem, závistí a žárlivostí je tenká a pod slupkou bezstarostných sousedských vztahů bublá napětí a číhají temné motivy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356634/big_sousede-z-cisla-9-7dO-356634.jpg 2.937

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The People at Number 9, 2017

Kniha Sousedé z čísla 9

Aneleh
28.09.2020

Málokdy dávám tak málo hvězdiček, ale bohužel tato kniha mě nijak zvlášť nezaujala a nic mi nedala. Měla jsem co dělat, abych dočetla, snad jen proto, že jsem čekala alespoň nějaký zajímavý závěr. Stalo se ale jen to jediné snadno předvídatelné. Saru jsem nechápala, jak kvůli sousedům si tak mohla zcela zničit svůj vlastní život, do té doby celkem spokojený. Knihu doporučit nemůžu, i když je čtivě napsaná, vlastně je o ničem.

PeM
03.08.2020

Nezáživné, nudné...

ManitraM
22.07.2020

Docela zvláštní příběh. Čtení mě chvílemi nudilo, chvílemi se mi zdálo zbytečně zdlouhavé, ale bylo to asi jen tím příběhem...

michaela.22
21.04.2020

I když nejsou v této knize příliš velké zvraty, četla se velice dobře. Běžné sousedské spory a různé myšlenkové pochody dokonale vystihují život většiny lidí. Reálnost tohoto příběhu bylo to, co mne nutilo u knihy zůstat a dočíst ji až do konce. Pokud stojíte o oddychové čtení, rozhodně doporučuji.

Leona333
04.04.2020

Závist, přetvářku, pozérství a i maloměstský styl života, si zde autorka vzala na pomoc pro napsání této knihy. Takový ten příběh, ve kterém by jste mohli poznat i své sousedy, nebo kohokoliv jiného ze svého okolí... Škoda, že kniha není psána s větší dynamikou a přesvědčením.
Víc jak 3 hvězdičky, dát vážně nemůžu.

alnahu
20.09.2019

Tak tato kniha mě připadala příliš jednotvárná až nudná.Příběh manželů,kteří získají nové sousedy ,kteří se tváří,jako přátelé,ale pravda je jiná

LauraNoah
09.09.2019

Náhodou pohodové čtení, u kterého člověk nemusí drtit mozek a přemýšlet, kdo je vrah, ale nechá se unášet proudem... Skvěle vykreslený obraz dnešní společnosti, jak se jeden snaží dohnat druhého, i když to sám nepotřebuje a možná ani nechce, stejně jako nekonečná sobeckost a faleš lidí, kteří se nazývají přátelé . Mně se knížka líbila, i když to není "trhák".

Izu
19.07.2019

Tak za mě plný počet bodů. Máme tady nové sousedy, kteří jsou tááák neodolatelní...A naši hrdinové se vedle nich cítí obyčejní a podprůměrní. Jak čas běží, vidíme, že tihle umělci zase tak svělí nejsou, že i v tom nejkrásnějším jablku může být červík. Moc mě to bavilo.