Inkoustová stopa

od:

Inkoustová stopa

Třetí vyprávění bamptonského bailiffa a lékaře Huga de Singleton se odehrává ve středověkém Oxfordu, kam Hugh přijíždí za dívkou, již si vybral za manželku. Místo odpočinku jej však čeká případ: někdo ukradl vzácné knihy mistra Wyclifa. Z krádeže se však brzy stává vražda a sám Hugh de Singleton se ocitá v ohrožení života. Z nebezpečných situací se dostává díky svému důvtipu a prozíravosti a také s pomocí věrného Arthura, který ho na cestách doprovází....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334247/inkoustova-stopa-nkX-334247.jpg 4.722
Série:

Paměti Hugha de Singletona, lékaře (3.)

Originální název:

A Trail of Ink (2010)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Historie
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
Liduka
10. června

Podle mě zatím nejlepší kniha od autora. Líbila se mi i romantická linka s Kate. Jen mě mrzí ten urychlený konec. Kdybych knihu psala já, tak bych nechala toho, kdo za vším stál, aby to vysvětlil. Takhle bylo rozuzlení psané pouze tak, jak si Hugh myslel, že to bylo. Přesto knihu mohu jen doporučit.

cérka
24. dubna

Paměti lékaře a bailiffa Hugha mě baví čí dál tím víc. Knihy mají stoupající tendenci a speciálně tento, třetí díl, s námluvami se opravdu povedl :-). Už se nemůžu dočkat pokračování příběhu, neboť má ještě ke všemu otevřený konec :-(. Má fantazie pracuje na plné obrátky a tak jediné co musím vytknout je dlouhá pauza mezi vydáváním dalších dílů. Kdo to má vydržet?! :-)

Kerberos
19. února

Třetí příběh se mi zdál zatím nejlepší a otevřený konec je nejspíš začátkem toho dalšího dílu na který si budeme muset bohužel počkat.

wooloong
06. února

Nebylo to špatné. Jenom mi trochu chyběl konec. Víme sice kdo a jak a že se Hugh bude ženit, ale jestli se knihy vrátily právoplatnému majiteli a jaká byla svatba (bylo by to zajímavé kvůli dobovým zvykům a atmosféře), o to nás autor připravil.

Terill
18.10.2017

Třetí vyšetřování Hugha, tentokráte i s milostným kláním. Knihu jsem si neskutečně užila. Mel Starr píše mile, nepříliš složitě a zajímavě. Kdo má rád krimi s kapkou černého humoru a vsazenou do historie (zde 14. století), neprohloupí, když přečte.

babicka_amalka
18.09.2017

tak - dočteno jedním dechem, opět skvělé; a teď kde je těch dalších šest dosud u nás nepřeložených? doufám, že nakladatel nepřestane ve třetině a skutečně se dočkám ;-)


Autor a jeho další knihy

Mel Starr

Mel Starr
americká

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených2x
v Přečtených27x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených4x
v Knihotéce41x
v Chystám se číst34x
v Chci si koupit5x