Inkoustová stopa

od:

Inkoustová stopa

Třetí vyprávění bamptonského bailiffa a lékaře Huga de Singleton se odehrává ve středověkém Oxfordu, kam Hugh přijíždí za dívkou, již si vybral za manželku. Místo odpočinku jej však čeká případ: někdo ukradl vzácné knihy mistra Wyclifa. Z krádeže se však brzy stává vražda a sám Hugh de Singleton se ocitá v ohrožení života. Z nebezpečných situací se dostává díky svému důvtipu a prozíravosti a také s pomocí věrného Arthura, který ho na cestách doprovází....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334247/inkoustova-stopa-nkX-334247.jpg 4.611
Série:

Paměti Hugha de Singletona, lékaře (3.)

Originální název:

A Trail of Ink (2010)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Historie
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Kerberos
19. února

Třetí příběh se mi zdál zatím nejlepší a otevřený konec je nejspíš začátkem toho dalšího dílu na který si budeme muset bohužel počkat.

wooloong
06. února

Nebylo to špatné. Jenom mi trochu chyběl konec. Víme sice kdo a jak a že se Hugh bude ženit, ale jestli se knihy vrátily právoplatnému majiteli a jaká byla svatba (bylo by to zajímavé kvůli dobovým zvykům a atmosféře), o to nás autor připravil.

Terill
18.10.2017

Třetí vyšetřování Hugha, tentokráte i s milostným kláním. Knihu jsem si neskutečně užila. Mel Starr píše mile, nepříliš složitě a zajímavě. Kdo má rád krimi s kapkou černého humoru a vsazenou do historie (zde 14. století), neprohloupí, když přečte.

babicka_amalka
18.09.2017

tak - dočteno jedním dechem, opět skvělé; a teď kde je těch dalších šest dosud u nás nepřeložených? doufám, že nakladatel nepřestane ve třetině a skutečně se dočkám ;-)


Autor a jeho další knihy

Mel Starr

Mel Starr
americká

Uživatelé mají knihu

v Přečtených15x
v Doporučených2x
v Knihotéce33x
v Chystám se číst28x
v Chci si koupit3x