hanulie hanulie komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha je fantastická. Styl p.Bryndzy mě baví a s každou další knihou jsem hladovější po další. Vůbec mi nevadí, že již kolem cca 100 strany se dozvím, kdo je pachatelem. Příběh nabírá ještě napínavější ráz, je plný zvratů a překvapení. Jsem až naštvaná sama na sebe, že jsem přečetla tak rychle, ale jinak se to nedalo.
Navíc tato kniha má i poučný charakter. Poukazuje na nebezpečnost sociálních sítí.

12.04.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pro mě kniha byla nudná. Čekám od knihy únik mimo realitu všedních dní a u této knihy jsem se nemohla dočkat konce. Je to příběh milionů z nás. Na spisovatelku jsem nezanevřela a budu se těšit na (snad povedenější) knihu.

26.10.2018 1 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nepotěší, neurazí. Vše je vcelku jasné, brzy se zápletka rozluští a v knize neexistuje žádný velký okamžik překvapení a dychtění po dalších kapitole. Kladně hodnotím styl psaní, hezky se četlo, rychle to utíkalo.

26.01.2018 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Doslova mě pohltila. Jiný příběh, jiné myšlení vraha, jiné zápletky, opět napínavý konec. Sice se identitu vraha dozvíme už v průběhu, ale vůbec mi to nebránilo být dále v napětí a sledovat jeho dopadení. Těším se na další díl!

23.11.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přečetla jsem jedním dechem. Úžasná detektivka.

30.10.2017 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělá, napínavá. Přečteno jedním dechem.

04.01.2018 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět přečteno jedním dechem. Vynikající spisovatel.

04.12.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Dlouhou se člověk nudí a má nutkání knihu odložit. Přemílání hlášek a názvů filmů se mi zdá plýtváním řádků. Od půlky začíná být kniha čtivá a nabírá rychlý spát.

23.11.2017 3 z 5