Hanaluna Hanaluna komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Celkový dojem byl dobrý. Kniha měla tempo, spád, byla čtivá. Avšak autorka umí lepší.

08.07.2021 3 z 5

Všechny kočky jsou šedé: Hudba úzkosti Všechny kočky jsou šedé: Hudba úzkosti Karel Veselý

Výborná kniha, velmi obsáhlá, skvělá sonda do psychologie hudby a umělců. Ať už jde o jakýkoli žánr. Doporučuji nejen hudebním nadšencům.

30.03.2021 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Velmi čtivé, ač velmi těžké. Vyprávět otevřené vlastní příběh s takovou sebereflexi není nic snadného. Zde se to povedlo. Palec nahoru.

18.01.2021 5 z 5

Zlé pondělí Zlé pondělí Nicci French

Knihu jsem četla díky výzvě a bylo to velmi milé překvapení. Velmi čtivá kniha, co má tempo i spád, zajímavou postavu psychoterapeutky. Palec nahoru knize i výzvě.

22.11.2020 5 z 5

První muž, který mě zradil, byl můj otec První muž, který mě zradil, byl můj otec Lucie Jandová

Kniha se nese v duchu té předchozí. I když téma není pro mě aktuální, kniha mě oslovila. Člověk muže reflektovat s vlastním životem a teď už i rolí rodiče.

10.11.2020 4 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Takový thriller oddechovka, ale myšleno v dobrém. Pro mě příjemná změna místa, Grónsko se mi líbilo, bylo to nové. Příběh čtivý.

30.10.2020 3 z 5

Fakt se to stalo? Fakt se to stalo? Jenny Lawson

Tak mezi oblíbené knihy úplně nezapadne. Stěží jsem dočetla.

23.10.2020 1 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Za mě fajn oddechova, četla se mi Dobre. Zajímavé zapojeni psychologie a hypnoterapie, tím vlastně knihu ozvlastnila.

18.09.2020 4 z 5

Co po ní zbylo Co po ní zbylo Eric Rickstad

Na plný počet to nevidím, ale zklamání se také nekoná. Námět se mi líbil, rozuzleni také. Akorát to vše až na konci. Klidně bych uvítala více akce i dříve. Avšak autor má u mě v knihovně své stále místo a tak to zůstane.

05.07.2020 4 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Kniha se dobře četla, příběh byl dá se říct klasika v tomto žánru. Ale takový příběh já ráda, takže spokojenost.

18.04.2020 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Velmi povedené, líbil se mi hlavně námět a propojení postav, které člověk odhalí až ke konci. Kate je mi velmi sympatická. Já jsem velmi spokojena.

09.04.2020 5 z 5

Maminko, není mi dobře Maminko, není mi dobře Ladislav Hanousek

Doporučuji, obsáhlá, přitom stručná. Užitečné informace, je dobré mít kam sáhnout v prvních chvílích. Určitě ocení jak čerstvé maminky tak i ty zkušenější.

02.03.2020 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Dobrá oddechovka, žádný závratný děj, čte se lehce. Každá žena se zřejmě v nějakém kousku najde. Brala jsem knihu s nadhledem a pobavila se.

18.02.2020 4 z 5

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

Kniha je povedená, čtivá, není to úplně thriller u kterého trnete hrůzou, ale zápletka, napětí to má tak akorát. Líbí se mi i vykreslený obraz doby.

31.01.2020 4 z 5

Uzdravení Rose Gold Wattsové Uzdravení Rose Gold Wattsové Stephanie Wrobel

Já jsem spokojena. Kniha byla taková jakou jsem ji čekala. Zápletka dobře vymyšlená, na pozadí skutečných událostí. Na konci si kódu otázku, kdo je víc psycho?

03.04.2022 5 z 5

Nalezený Nalezený Erin Kinsley

Kniha se mi opravdu líbila. Jak už níže píšou ostatní, byla to spíše psychologicka sonda do rodiny zasažené závažným trestným činem. A románové pojetí přidalo na čtivosti. Komu nevadí, že to nebude rychlý sled vyšetřovacích úkonu, ať určitě přečte.

17.08.2021 4 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Rychlý, jednoduchý příběh. Jako thriller celkem předvídatelné, klasické téma, ale stále oblíbené, takže účel splní.

29.08.2020 3 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Jedna ze slabších knih co jsem četla. Dočetla jsem, ale určitě už se k ní nevrátím.

07.02.2020 2 z 5