Galánečka Galánečka komentáře u knih

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

První díl byl podstatně lepší. Druhý díl mi přišel zbytečný a o ničem - bohužel.

16.11.2017 2 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Na knihu jsem se velmi těšila, jelikož serie Šepotání mě dostala. Dalším důvodem proč jsem měla poměrně velká očekávání byl samotný příběh, který se inspiroval fantomem opery. Nicméně kniha pro mě byla spíše zklamáním. Většinou jsem se musela do čtení nutit, nebavily mě zdlouhavé popisné pasáže a poměrně nudný děj bez větších akcí. Když už se nějaká objevila, byla hned pryč. Každopádně kladně musím ohodnotit nápad a obálku knihy.

01.10.2017 3 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

První díl byl o něco lepší. Tohle bylo fajn, ale v zásadě nic nového ani překvapivého. Čekala jsem víc.

27.08.2017 3 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Napínavý i originální příběh, který je zasazený do zajímavého a čímsi tajemného prostředí.

20.08.2017 5 z 5

Noční cirkus Noční cirkus Erin Morgenstern

Kniha je pro mě velkým zklamáním. Nevyhovovalo mi střídání zdlouhavých popisů postav. Děj téměř žádný a celkově jsem se vůbec nemohla začíst - neustále mi myšlenky ubíhaly jiným směrem.

16.08.2017 1 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Začátek byl takový docela zdlouhavý, ale Agáta se Sofií nezklamaly a opět mě dokázaly vtáhnout do příběhu.

14.08.2017 5 z 5

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

První díl byl jednoznačně lepší - do čtení jsem se musela docela i nutit. Kniha mě začala opravdu bavit až spíše ke konci.

30.07.2017 3 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Kniha se mi líbila o něco méně než předchozí dva dílo a to asi proto, že se odehrávala z velké části v prostředí, které mi není zrovna nejsympatičtější. I přesto se mi ale velmi líbila, jen některé pasáže byly občas až moc detailní . Jamie a Clair opět nezklamali.

27.07.2017 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Občas jsem se v ději trochu ztrácela a bylo pro mě hodně těžké představit si prostředí, kde se děj odehrává. Každopádně ale nemůžu říct, že by mě kniha nebavila. Našlo se tu i pár momentů, kdy to bylo docela strašidelné.

20.07.2017 4 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Prvních pár stran bylo pro mě docela nezajímavých, ale vzápětí se to změnilo a děj mě dokázal vtáhnout a nepustit. Postava Aliny byla velmi sympatická a Temnyj ještě lepší. Závěr knihy mě nezklamal a určitě se těším na další díl.

20.07.2017 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Cizinka byla pro mě milým překvapením. Ani jsem nečekala, že si postavy i Skotsko takhle zamiluji.

29.06.2017 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Nemám co vytknout. Když je děj poutavý tak mi ani takhle tlustá bichle nevadí. Můžu jen doporučit.

29.06.2017 5 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tato kniha mě velmi zklamala...nápad je perfektní, mám tuto tematiku vcelku v oblibě. Začátek mi přišel vcelku slibný a hlavní hrdinka mi byla i sympatická - starala se o rodinu v potížích a přitom se sama neváhala kvůli svým blízkým dostat do problémů. První setkání s panem záhadným také ještě bylo ok, ale zbytek knihy byl totální brak. Erotické scény byly napsané jako pro lidi, kterým když se to nenapíše na rovinu a co nejvulgárněji tak nic nepochopí. Kyrie podle mě rozhodně není inteligentní žena, jak ji vnímá Valentin - spíše naopak. Myslí jenom na jedno a nic jiného ji nezajímá. Její slovník byl také hrozný. Druhý díl si určitě nepřečtu. Dávám jednu hvězdičku a to za slibný začátek.

28.06.2017 1 z 5