Gabriela5685 Gabriela5685 komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Výborné čtení, napínavý příběh, kniha mě doslova vtáhla......není nic, co bych mohla vytknout. Absolutní pecka.

11.12.2022 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Myslím, že v předchozích komentářích bylo napsáno vše. I já jsem musela rozdýchávat některé pasáže, jindy mi tekly slzy, nebo jsem se s odporem odvracela...... ale kniha mě pokaždé vtáhla zpátky. Neuvěřitelné jakých krutosti je člověk schopen na jiné lidské bytosti. Není to jednoduché čtení a pro mě kniha, která mi bude hlavou probíhat ještě nějakou dobu.

01.01.2022 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Strhující příběh jedné malé vesničky a jejich obyvatel odehrávající se koncem války. Nelehké osudy venkovských lidí, jejich touha po obyčejném, svobodném životě.....Kniha je poutavá a napínavá až do konce. Doporučuji!!!

09.07.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Knížka se vcelku dobře četla, děj byl napínavý, jen Theo mi připadal na psychoterapeuta spíš mimo.... každopádně konec byl ...wau. Krásně do sebe všechno zapadlo.

12.12.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha příjemně překvapila, skvělý, čtivý a napínavý příběh.

20.06.2020 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Čtivý, poutavý a napínavý příběh, mě osobně se líbilo víc Loutkové divadlo, ale i přesto, dávám plný počet. Autorovy knihy jsou pokaždé jistota dobrého čtení.

30.01.2021 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Napínavý, čtivý detektivní příběh,......ale ten konec.....ten to podle mě zabil. Každopádně se nebráním dalším knihám autorky, protože až na ten konec mě kniha nenechala vydechnout.

30.06.2020 3 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Opět napínavý a strhující případ sympatické dvojice detektivů, kniha měla spád, četla se jedním dechem, překvapivý závěr....doporučuji přečíst.
Pro mě však pořád zůstává top Loutkové divadlo.....

09.11.2021

Zahrada mlčenlivých Zahrada mlčenlivých Věra Kadlecová

Právě jsem dočetla a pocity mám smíšené . Pro mě trochu zklamáni. Ztrácela jsem se v dějových liniích a nejednou se musela vrátit zpět, abych si připomněla, která postava, kam patří. To samé i v případě myšlenkových pochodů hlavních postav, psaných větami dlouhými na tři i více řádků, kdy jsem na konci nevěděla, co bylo na začátku. Čekala jsem na konec, že se vše objasní, ale ten jsem asi taky dost dobře nepochopila. Zkrátka příběh to je určitě poutavý a čtivý, ale je třeba ho číst pozorně a soustředěně a občas popřemýšlet nad událostmi hlouběji.

02.01.2021 3 z 5