gabca007 gabca007 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Mně se kniha líbila moc. Klasická historická romance. Nic víc,nic míň.

24.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nechápu proč tolik lidí nadává na 1. díl a přitom hned čte 2. díl a nadává opět. Koupila jsem si erotický román, tudíž neočekávám žádné dílo s nadějí na nobelovku a jsem spokojená. Rozhodně si přečtu i trojku.

25.05.2013 3 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Kniha je skvělá, plná nejen romantiky, ale i vtipných dialogů, čte se sama. Doporučuji!!!!!

08.04.2013 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Je to moje první kniha od této spisovatelky a musím říct, že mne úplně dostala. Opravdu krásná, přečetla jsem ji jedním dechem a od této autorky se teď vrhnu i na její ostatní knihy.

26.03.2013 5 z 5

Texasan Texasan Joan Johnston

Celá série Bitter Creek je moc pěkná. Určitě stojí za přečtení.

07.03.2013 5 z 5

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Pěkný harlequin, to jo, ale ty dramatické zvraty jsem nějak nepostřehla. Ale já mám knihy od SB ráda, takže pro mne ok.

07.03.2013 4 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Skvělá kniha. Určitě patří k nejlepším této autorky.

05.03.2013 5 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Opravdu krásná knížka. Pro mne jedna z nejlepších od této autorky.

11.02.2013 5 z 5

Polibek ďábla Polibek ďábla Meagan McKinney

Příběh se mi líbil moc. Patří k těm, u nichž, když začnete, musíte číst až do konce.

06.04.2014 5 z 5

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

Začátek je naprosto strhující, říkala jsem si super. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Potom ovšem dojde k oné nehodě, a najednou stop. Musíte přepnout ze skvěle rozjeté krimi na ...na co vlastně? Romantiku, scifi.... tady mne autorka hodně naštvala.
Ale konec dobrý, takže 3*.

21.02.2014 3 z 5

Síla lásky Síla lásky Virginia Henley

Velmi divný příběh. Připadalo mi, že si Lillyth se svým normandským dobyvatelem neustále pouze dokazují kdo má ve vztahu " navrch".
Společný život začíná lží jednoho a vícemeně končí lží toho druhého, aby mohl zase začít.
Na nedostatek sexu si však čtenář rozhodně stěžovat nemůže:)
Celkově - nuda, nuda, nuda.

29.01.2014 1 z 5

Odvážné srdce Odvážné srdce Elizabeth Chadwick

Příběh špatný nebyl, ale Renard mne vyloženě vadil,jeho rozpolcené city k milence a manželce.
Vše snášející a chápající Eleanor doufající v lepší zítřky...
No pro mne to byl pár postrádající vášeň a celkově vzato není to kniha, ke které bych se někdy vracela.

28.12.2013 2 z 5

Tři malá tajemství Tři malá tajemství Liz Carlyle

Tento díl se mi líbil moc. Žádná unylá šlechtična a klasický prostopášník. Merrick je chlap se vším všudy a autorka dokázala charaktery postav skvěle popsat, stejně jako jejich vzájemnou přitažlivost, vášeň, sex ....no prostě myslím, že stojí za přečtení.

05.12.2013 5 z 5

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

V druhé části ( Perla v mlze ) jsem musela hrdinku obdivovat,protože to všechno co naložila autorka za hrůzy na hřbet patnáctileté dívky bylo neskutečné. A ona se se vším vypořádala s obdivuhodnou hrdostí. A i když tato část končí tak jak končí, musíte Ruby prostě obdivovat. Zato v této knize mne Ruby spíš zklamala. Všechno co v prvních dvou knihách na Ruby obdivujete je pryč. Jako kdyby autorka dvojčata zaměnila. Ale je to jen román, a proto si budu říkat, že ve skutečnosti by takováto Ruby lidem, které kdysi milovala takto ublížit nedokázala. Autorka však píše perfektně a nechává nás v napětí až do poslední chvíle.

29.11.2013 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Příběh nebyl špatný, ale zase na druhou stranu, že by patřil k těm, které utkvějí v paměti, to ne. Sice obě postavy byly sympatické, děj místy vtipný, ale předvídatelný a ničím nepřekvapil. Průměr.

27.11.2013 3 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Nemůžu říct,že by to bylo nějak špatné, místy jsem se i pobavila, ale můžu říct určitě, že další knihy této série vyhledávat nebudu.

06.11.2013 3 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Je to překrásný příběh, a u mne určitě bude patřit k těm, jejichž obsah si při přečtení názvu okamžitě vybavím. Prostě historická romance jak má být.

02.10.2013 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Celá tato FBI serie stojí za přečtení. V těchto knihách je vše - super zápletka, romantika, napětí....a hlavní postavy jsou vždy úžasné a sexy.

29.09.2013 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Tak tahle kniha je opravdu povedená. Začala jsem a už jsem se od ní nemohla odtrhnout. A i když je samozřejmě romantická, tak jsem se u ní nasmála jako už dlouho ne. Postavy jsou všechny moc sympatické a děj má spád.

23.09.2013 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Rozhodně se musím přidat ke kladným komentářům. Úžasná knížka, skvěle napsaná, bavila jsem se od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

18.08.2013 5 z 5