frantisek6180 frantisek6180 komentáře u knih

Temné stezky Temné stezky Markus Heitz

Skvělá kniha, kde se čtenář dozví tentokrát více z Phondrasonu, stejně tak doplňování dějových linií z dalších knih je pro fanoušky série nutností

12.10.2017 5 z 5

Spalující nenávist Spalující nenávist Markus Heitz

Další skvělá kniha, autor skvěle navazuje na události minulého dílu, prostor dostávají i zcela nové a zajímavé postavy. Vřele doporučuji.

10.10.2017 5 z 5

Avatar Jamese Camerona: Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory Avatar Jamese Camerona: Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory Maria Wilhelm

Pro fanoušky a především nadšence je kniha ideální :)

22.09.2017 4 z 5

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Další skvělé dílo od M. Heitze, pro fanoušky série neopominutelné a pro ostatní i možná varianta jak k autorovým knihám přičuchnout, zvláště první třetina knihy se mi obzvláště líbila!

12.09.2017 5 z 5

Osud trpaslíků Osud trpaslíků Markus Heitz

Opět výborné čtení od autora, jehož jméno je zárukou kvality samo o sobě, nelze než doporučit.

20.08.2017 5 z 5

Pomsta trpaslíků Pomsta trpaslíků Markus Heitz

Paradoxně první kniha ze světa trpaslíků na kterou jsem narazil a právě tento díl mě donutil si koupit a přečíst i všechny ostatní, lze jen a jen doporučit ! ;-)

14.08.2017 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Podle mě obzvláště vydařená kniha ze světa trpaslíků, moje nejoblíbenější, škoda jen, že děj nabírá grády až po tolika stranách ;-)

09.08.2017 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Za mě se jedná o jednu z nejlepší fantasy knih, která u nás vyšla, svět, děj, prostředí i postavy prostě perfektně učarují ;-)

24.07.2017 5 z 5

Mezigalaktická výprava Mezigalaktická výprava Timothy Zahn

Podle mě se jedná o jednu z nejlepších SW knih, co u nás vyšla, zajímavý námět, postavy i děj samotný, u knihy jsem se ani chvíli nenudil, doporučeno!

17.07.2017 5 z 5

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

Za mě zatím nejméně poutavé čtivo ze světa Doktora, děj chaotický a zápletka nezaujala. Snad se další díl vyvede lépe.

13.07.2017 3 z 5

Zrod Dartha Vadera Zrod Dartha Vadera James Luceno

Kniha parádně rozvíjí děj po rozkazu 66, zvláště vítám alespoň krátké objevení se jinak známých postav a pasáže s Palpatinem. Vřele doporučuji

08.07.2017 5 z 5

Úsvit rebelů Úsvit rebelů Ann Carol Crispin

Výborné zakončení celé trilogie, opět nechybí intriky, akce ani další posuny ve vývoji postav, navíc skvěle uveden děj předcházející filmu.

03.07.2017 5 z 5

Huttský gambit Huttský gambit Ann Carol Crispin

Další skvělá kniha ze světa SW, z mého pohledu jí nic nechybí.

01.07.2017 5 z 5

Léčka v ráji Léčka v ráji Ann Carol Crispin

Knihu jsem četl po delší době znovu a jako vždy jsem s ní byl nadmíru spokojen, pro každého fanouška SW nutnost, škoda jen, že má děj celkově tak rychlý spád! ;-)

28.06.2017 5 z 5

Královská krev Královská krev Una McCormack

Začalo to zajímavě, nicméně si z mého pohledu kniha tempo neudržela, Doktor i Clara zde podle mě hrají zbytečně malou roli ;-)

24.06.2017 3 z 5

Draci jarního úsvitu Draci jarního úsvitu Tracy Hickman

Hodně jsem váhal, ale přesto, že se jedná o závěrečný díl trilogie a děj má dobře našlápnuto, víc než lepší průměr bych této knize dát nemohl. Z mého pohledu trošku nevyužitej potenciál konce knihy, který by mohl být z mého pohledu trochu více epičtější ;-)

20.06.2017 3 z 5

Draci zimní noci Draci zimní noci Tracy Hickman

Řekl bych, že druhý díl se vyvedl o něco lépe než první, ačkoliv hlavních postav je čím dál tím více, což je na úkor prostoru, který se jednotlivcům dostane, přesto si určitě přečtu i díl třetí

14.06.2017 3 z 5

Draci podzimního soumraku Draci podzimního soumraku Tracy Hickman

Pokud hledáte klasickou fantasy, tak je tato kniha zcela jistě pro vás, na druhou stranu musím dát pouze 3 *, protože se zde podle mě neúspěšně pracuje s početnou družinou a také pro relativní rozvláčnost děje, i tak se ale vrhnu na další díly.

08.06.2017 3 z 5

Knihu mi doporučil kamarád a musím říct, že jsem z ní byl naprosto nadšený. Zhltnul jsem jí do druhého dne a už teď přemýšlím o četbě dalších od tohoto autora. Čtenáři, který má tuto volbu teprve před sebou bych snad jen doporučil jí číst s otevřenou myslí.

30.05.2017 5 z 5

Jezírka zahradní Jezírka zahradní Jakub Urbanec

Stručné, jasné a přehledné :)

28.05.2017 4 z 5