Draci jarního úsvitu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

3. díl série: DragonLance – Kroniky (celkově 3. kniha ságy) Draci. Bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem. Ale ted se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi.S příchodem jara však přichází i naděje. Hrdinové, konečně vyzbrojeni dračími kopími, vedou lid do poslední zoufalé bitvy proti drakům. Rytíř a barbarský bojovník, válečník a půlelf, trpaslík a šotek, a také čaroděj s temnotou v duši; ti všichni musejí překonat vlastní pochyby a vzájemné sváry, jinak nemají naději, že porazí… Takhisis, Královnu Temnot....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34819/dragonlance-kroniky-draci-jarniho-u-X2u-34819.jpg 4.186
Série:

DragonLance - Kroniky (3.)

Orig. název:

Dragons of Spring Dawning (1985)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Draci jarního úsvitu

Přidat komentář
špulo
29.09.2018

Za tých drakov pridám hviezdu. Ináč, tuctovka tuctová...

Ellissabeth
15.06.2018

Jako fakt super! Konečně kniha plná draků!!!! Boží ;-) Nějaké pasáže mi úplně nesedli a nelíbili se mi, ale jako víte co... DRACI!!!

AnetAndBooks
22.10.2017

Opět série Dragonlance nezklamala. Prostě úžasné. Trochu jsem se bála, jestli se nepotáhne v občas “nudnějším” duchu předchozího dílu, ale mýlila jsem se (: Jen mi bylo líto odchodu nějakých postav :(
Už se těším na další díly ( a hlavně na Raista

Zelený_Drak
02.09.2017

Tak to, co mě v přechozím díle zlákalo ke čtení dalšího, se v tomto nakonec vůbec neobjevilo a nedostatky jsou dost podobné. Draci jarního úsvitu jsou sice o něco lepší než Draci zimní noci, ale pořád nic, co by mi utkvělo aspoň na chvíli v paměti. Pro mě asi nejlepší postavy byly Fišpán a jeho drak a potom Laurana. U Laurany byl nejvíc vidět nějaký vývoj. Tanis je takový nemastný neslaný, jak se to hlavním hrdinům stává často a Raistlin sice není špatný, ale je pro mě takový nedotažený, nedovysvětlený, a to se o jeho přiblížení autoři i v minulém díle dost snažili. Další knihy ze série číst nebudu, ale zkusím jiné autory DragonLance.

frantisek6180
20.06.2017

Hodně jsem váhal, ale přesto, že se jedná o závěrečný díl trilogie a děj má dobře našlápnuto, víc než lepší průměr bych této knize dát nemohl. Z mého pohledu trošku nevyužitej potenciál konce knihy, který by mohl být z mého pohledu trochu více epičtější ;-)

SiuxBeast
17.04.2014

První tři knihy DragonLance miluju a je to jedna z mých NEJ NEJ fantasy

LucieRej
16.06.2013

Čím dál lepší. Hltala jsem stránku za stránkou. Tentokrát byla skupina rozdělená všude možně víc jak v minulém díle, ale aspoň to tomu přídavalo na napětí, jak se po pár kapitolách vždycky střídali. Tentokrát temnota byla hodně přítomná a opravdu se zde objevili hodně smutné momenty, ten jeden, co se týkal skupiny (nebudu prozrazovat jak) jsem fakt obrečela. Ale jinak mě to opravdu moc bavilo, objevili se další zákoutí jejich světa, nové rasy, další kusy příběhu, které postupně zapadají tam kam mají.

steppen-wolf
23.03.2013

Viz. můj komentář k Drakům podzimního soumraku.

Štítky

draci

Autoři knihy

Tracy Hickman

Tracy Hickman
americká, 1955

Margaret Weis

Margaret Weis
americká, 1948

Kniha Draci jarního úsvitu je:

v Přečtených165x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených7x
v Knihotéce90x
v Chystám se číst13x
v Chci si koupit9x