fis.rena fis.rena komentáře u knih

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Neodtrhla jsem se od knížky a nesousředila se na nic pořádně,dokud jsem nedočetla. TOP!

07.10.2015 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Byl by hřích se neponořit do ulic Bostonu a nechat se tak ochudit o úžasný zážitek z této knížky.

07.10.2015 5 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Pokračování "Sběratele očí" a můžu říct,že opravdu povedené (y) napínavé a stylově napsané.

07.10.2015 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Skvělé čtení,promyšlená zápletka a epilog je fantastický! Doporučuji!

05.10.2015 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Snad poprvé jsem nesoucítila s obětmi...naopak jsem jim přála všechno to,co je čekalo. Jsem nadmíru spokojená a těším se na Červenou lucernu.

04.10.2015 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Skvělé strhující čtení!

04.10.2015 5 z 5

Hrobař Hrobař Marina Heib

Nenadchla ani neurazila...psané hodně chladně,žádná postava nebyla tak sympatická,aby se s ní čtenář ztotožnil. Asi jsem očekávala víc.

04.10.2015 1 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Jsem nadšená! Tajemství,záhady,vraždy neuvěřitelných rozměrů pro jejich ještě neuvěřitelnější důvody. Skvělé,tleskám!

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Fantastická knížka,ve které je opravdu všechno,s nádechem slunné Itálie. Čestné místo v knihovně má u mě právem a jak ráda se k ní zase vrátím.

Pět Pět Ursula Poznanski

Skutečně bravurní, napínavé čtení,povedená zápletka a rozuzlení mě vážně posadilo na zadek. Vynikající počin a "Pět" si opravdu zaslouží mých pět (y)

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Co všechno spustí jedno rozhodnutí,jeden dopis...knížka se mi líbila,četla se sama a je to zcela aktuální a všudypřítomné téma.

03.10.2015 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Strhující,brilantní,úžasný thriller,který mi vzal dech.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Šifru jsem četla i za chůze do práce,při vaření...to mluví samo o sobě bez dalšího komentáře :D

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Samozřejmě první,co mě zaujalo,bylo číslování stran a kapitol,což ještě víc navnadilo k samotnému čtení. Já hodnotím jako zdařilý počin,příběh mě hodně zaujal a díky postavě Aliny jsem nahlédla do "jiných" světů. Nic není nemožné...

03.10.2015 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Jednoznačně skvělá kniha!
I když se příběhem prolínala minulost a přítomnost,vše dávalo smysl a krásně na sebe navazovalo. Knížka mě pohltila od samého začátku a postavy i jejich pocity jsou krásně vybarveny. S knížkou Zmizelá od Flynnové bych určitě nesrovnávala...není v čem,kromě střídání se vyprávějící osoby.

29.09.2015 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Skutečně zajímavé čtení vybízející k zamyšlení,jelikož nikdo z nás neví,co se může stát.

24.09.2015 4 z 5

Četla jsem a četla,čekala,kdy přijde to BOOM! a najednou jsem knihu zavřela a bylo hotovo :/

09.09.2015 1 z 5