Felsenberg Felsenberg komentáře u knih

Andělské drápky Andělské drápky Alejandro Jodorowsky

Nádherné Jodorowskyho a Moebiusovi kresby plné erotického napětí s textem plným kouzel a zvlášností.

12.03.2020 4 z 5

Gulliveriana / Zlatý osel Gulliveriana / Zlatý osel Milo Manara

Půvabná Gulliveriana, kterou si musí zamilovat každý a strastiplný eroživot jednoho muže/oslla v lehkých kresbách geniálního Milo Manary. Tak lehká, vtipná a sladká erotika...

10.03.2020 5 z 5

Svůdné schůzky Svůdné schůzky kolektiv autorů

Velmi hezké a poučné příběhy.

07.03.2020 5 z 5

Barbarella Barbarella Jean-Claude Forest

To je žena! Ta, která létá Vesmírem a dobrem a láskou zachraňuje jednotlivce i celé civilizace. Ona byla první. Ostatní komiksové divy jsou pouhé její kopie. Už aby přistála na Zemi!

04.03.2020 5 z 5

Sparta – Slavia: Rivalové navěky Sparta – Slavia: Rivalové navěky Milan Macho

Věčná rivalita v srdci Evropy, největší česká sportovní rivalita a derby pražských S jako největší sportovní zápas roku. Souhlasím, že příběh stárnoucího novináře a elévky je zbytečný a rušivý. Zřejmě přání autora. Jinak spousta zajímavých informací a zajímavá kniha o soupeření největších českých klubů od roku 1893, kdy se Slavii objevil její věčný soupeř a její protiklad - Sparta.

07.02.2020 3 z 5

Dukla mezi mrakodrapy Dukla mezi mrakodrapy Ota Pavel

Krásná kniha plná laskavých slov a romantického pohledu Oty Pavla, která zaujme i toho, kdo kopanou moc nemusí. Příběh obyčejných kluků a Dukly Prahy, která dokázala třikrát za sebou porazit nejlepší týmy světa a vyhrát Americký pohár. Jak je vidět, Klapzubova jedenáctka opravdu existovala. Zajímalo by mě, co by říkal Ota Pavel na současné české fotbalové týmy plné cizinců, které pravidelně prohrávají s nejslabšími družstvy Evropy. Na příkladu současné Sparty je vidět, jak jde dělat fotbal špatně a na příkladu Vejvodovy Dukly, jak jde dělat fotbal dobře. Chtěl bych vidět vysportované Vejvodovi chlapce při společném fotbálku nebo běhu s Otou Pavlem :-)

07.02.2020 4 z 5

Guinessova kniha o známkách Guinessova kniha o známkách James Alexander Mackay

Spousta zajímavostí ze světa filatelie z britského pohledu a se zaměřením zejména na historii.

27.01.2020 4 z 5

Imunitní trénink Imunitní trénink Herman Geesing

Zajímavá, ale dnes již zastaralá kniha. V současné době je jich se zaměřením na zdravý životní styl mnoho a lepších. Imunita je super, ale není to vše. Ve své době skvělá kniha.

08.01.2020 3 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Křesťanství plné lidskosti, pozitivního přístupu a úsměvu. Kéž by bylo více Czendliků. Pak by byly plné kostely a lidé naplnění vírou.

21.11.2019 5 z 5

To jsou týpci! Šumavské samoty jsou plné duchovních přírodních intelektuálů a samorostů. Ale ta vůně lesa a luk je cítit z každé stránky...

11.11.2019 4 z 5

Ilustrovaná encyklopedie Bible Ilustrovaná encyklopedie Bible kolektiv autorů

Nádherná kniha. Jedna z nejkrásnějších, co jsem četl. Pokud chcete porozumět slovům Bible, vnímat jen to hezké, jednoduchými slovy, přehledně a v moderním kabátě, tak je pro Vás tato kniha ideální.

11.11.2019 5 z 5

Bible Bible neznámý - neuveden

Kniha knih. Ne jedna kniha, ale několik desítek knih starých několik tisíc let na jednom místě. Židovská moudrost a křesťanská láska. Kořeny euroamerické civilizace a kultury. Kniha, kterou by si měl přečíst každý. Třeba i protože zde najde odpověď na spoustu otázek dnešní doby. Jak jsou nám lidé Starého i Nového zákona podobní! A ty nádherné příběhy...

11.11.2019 5 z 5

Primky Primky Libor Hovorka

Primbible. Geniální kniha o všem co tiká, měří čas a má název Prim. Hluboká poklona před panem Hovorkou. Objevte spolu s ním svět plný nostalgie a krásy...

11.09.2019 5 z 5

Nože - Úplná encyklopedie zbraní a výstroje Nože - Úplná encyklopedie zbraní a výstroje Igor Skrylev

Nože ruským pohledem. Velmi rozvláčné a subjektivní.

01.05.2019 4 z 5

Nože a nožíři v Československu Nože a nožíři v Československu Mikuláš Pernitzky

Skvělá kniha o nožích a nožířích v Československu. Klobouk dolů před panem Pernitzkým.

11.04.2019

Nože pravého muže Nože pravého muže Zdeněk Faktor

Systematické a popisné rozdělení nožů a dýk odpovídají roku vydání - 1994.

24.03.2019 3 z 5

O nožích nejen loveckých O nožích nejen loveckých Josef Pajl

Skvělá kniha mistra Pajla o nožích, zejména loveckých.

18.03.2019 5 z 5

Svět nožů Svět nožů Jean-Noel Mouret

Encyklopedie nožů s důrazem na Francii. Zajímavá.

18.03.2019 4 z 5

Velká obrazová encyklopedie nožů Velká obrazová encyklopedie nožů Olivier Achard

Krásná a přehledná encyklopedie nožů.

10.03.2019 5 z 5

Nože a dýky Nože a dýky Zdeněk Faktor

Systematické rozdělení a popis nožů a dýk. Rozdělení knihy na teoretickou a obrazovou nebylo šťastné řešení.

09.03.2019 3 z 5