Imunitní trénink

Imunitní trénink https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146197/imunitni-trenink-146197.jpg 4 5 3

Hlavní zásady péče o zdraví, doplněné návody pro imunitní trénink.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Sfinga

Immun-Training

Felsenberg
08.01.2020 3 z 5

Zajímavá, ale dnes již zastaralá kniha. V současné době je jich se zaměřením na zdravý životní styl mnoho a lepších. Imunita je super, ale není to vše. Ve své době skvělá kniha.

hrdlickova_61
31.03.2019 5 z 5

Knížku jsem četla jedním dechem. Je plná užitečných informací, vše je navíc podáno velmi čtivým stylem. Pamatuju si, jak jsem se během čtení nemohla dočkat večera, tak jsem si ji otevřela i na dvoře, kde si moje malé děti hrály na písku. Musela jsem si na sebe dávat velký pozor, abych se nezačetla až příliš a abych vnímala současně i děti. Hned druhý den jsem si ji šla koupit ještě jednou, abych ji mohla půjčovat kamarádkám. Jim se pak knížka líbila podobně jako mně.

Jelitovna
05.11.2017

"... stresem není samo o sobě každodenní vypětí vedoucí až k vyčerpání, ani přemíra povinností či vysoké pracovní tempo. ... Takové úsilí, pokud je spojeno s radostí a odpočinkem, nemusí náš organismus ještě zatěžovat. Stres, který je pro nás nebezpečný, vyvolává až neustálý strach z toho, abychom v životě neselhali, neztroskotali v zaměstnání, v partnerském vztahu, ve společenském postavení."

1993  84%Imunitní trénink
2008  60%Trénink imunity