Ewe291 Ewe291 komentáře u knih

Truly Truly Ava Reed (p)

Za mna bohuzial len 3* pretoze mi to strasne pripominalo knihy od inych autoriek, dej bol fajn ale za mna malo prepracovany a casto som sa stracala v myslienkovych pochodoch hlavnych hrdinov co ma velmi mrzelo. Ak by to bolo troska viac prepracovane bolo by to dobre

30.10.2022 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Bolo to celkom mile a zabavne. Kniha mi sice trosicka pripominala inu knihu, ale len troska. Ako oddychovka dobre. Ukazuje sa tu ako sa clovek moze zmenit ak chce. Sice to malo aj trocha rychli dej ale da sa to odpustit

28.10.2022 4 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Ewan bol zlatusik sice mlcanlivy a zamraceny ale zlatusik myslim ze mali vela spolocneho so Sinom. Ale Nora, ta mi liezla na nervy, nie preto ze rozpravala vela ale prosto .....

25.10.2022 2 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Toto si zasluzi 5* pretoze Sin .... Nemam slov, to co musel zazit a ako sa citil je silne. Calie bola silna pretoze sa nevzdala aj ked bol odmerany. Urcite mozem povedat, ze zatial najsilnejsi pribeh z celej serie

23.10.2022 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Tak toto bolo slabsie ako prvy diel a troska uponahlane. On "Casanova" ktory sa otoci za kazdou suknou, ona ho miluje cely zivot, fajn to by som prekusla este, ale to co bolo v knihe bolo ine ako v anotacii a ja som cakala nieco ine a nieco viac.

19.10.2022 3 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Bala som sa, ze sa budem nudit alebo ma kniha nezaujme, ale mylila som sa a som za to vdacna. Strasne ma aj zaujimalo co je pozicia 73, ked som si to precitala v recenziach na knihu. No uz to viem Namet dobry pribeh dobry hrdinovia tiez za mna spokojnost

18.10.2022 4 z 5

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Troska to bolo zmetocne ale clovek sa v tom vie zorientovat, ja by som trocha viac vysvetlila vztah "pana Halise" a Cate, najviac mi prirastli k srdcu deti, scena kde su "pindici" no smiala som sa skoro 5 min nad tym ako to jej matka vyriesila.

17.10.2022 4 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Tak presne toto som potrebovala, aby som sa dostala z "citatelskej krizi" pretoze som citala a citala a akosy som sa bud nevedela zacitat alebo zavrela knihu. Kniha od autorky ma prebrala a precitala som ju jednym dychom. Je pravda, ze ho necitam prvykrat a urcite sa k nej znova vratim.
Teraz k pribehu, malo to vsetko co malo mat bolo to zaujimave a chvilami som mala chut niekoho preplesnut. Za seba mozem urcite odporucit

15.10.2022 4 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Moj nazor je, ze autorka mala skoncit pri druhej alebo tretej knihe. Toto bolo co?! Nechapala som polovicu knihy, vazne! Bud som na to stara alebo tento styl nieje pre mna. Jedina hviezda za snahu inak nic, autorka mi dokazala sprotivit aj Willa a jeho zenu a babicku. Prosto za mna nic moc

29.09.2022 1 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Mozno by to bolo dobre, keby to bolo trocha dlhsie a viac prepracovane. Neznasam Lilith a jej "sarkazmus" vazne nesadla mi vobec.... K postavam tejto knihy som si vobec nevytvorila vztah pretoze slo vsetko velmi rychlo, a to uz potom uberalo na zazitku z knihy. Viem, ze autorka ma svoj styl pisania ale mne tam prosto nieco chybalo a aj Wila tu uz vykresluje nasilu a aj babicku a uz to prosto nieje to co som ocakavala. Som zvedava na poslednu knihu

28.09.2022 2 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tak toto bolo co?! Nepochopila som nic s toho, kebyze tam nieje Will a babca necitam dalej. A "Bob" Liam ten bol fajn ale Lilith?! To bolo co prosim Vas? Mam rada humor, mam rada sarkazmus aj ironiu aj cierny humor, ale tu som si pripadala, ze to chcela autorka doslova nasilu napchat do nej a vznikol s toho len zmätok a chaos, uz chapem preco som sa nevedela zacitat a trvalo mi skoro 3 dni kym som sa do knihy pustila s tým, ze ju precitam do konca, ale urcite sa k nej nevratim

27.09.2022 1 z 5

Temné osudy Temné osudy M. V. Jírová (p)

"Pokaždé přijde chvíle, kdy začneme vnímat svět jinak. Chvíle, kdy nám odhalí svou skutečnou tvář. Krutost, ve které je láska a přatelství vzácnou odměnou. Víjimkou ve tvrdém světe, kde si musí každý z nás vybojovat své místo ...."

Budem sa asi opakovať, ale .... Teda to bolo niečo! Dej plynul rýchlo, ale myslím, že to tak bolo dobre, pretože ak by sa malo všetko vysvetľovať, bolo by to dlhé. Takže mne osobne to tak aj vyhovovalo. V predchádzajúcej knihe, ktorú som čítala, som mala chuť Michelle prepľasnúť a Sam bol môj miláčik ( a stále aj je) a Ben si ma pomaličky získal, ale nie tak ako Sam .....
V tejto knihe som sa dozvedela veľa vecí, ktoré v predchádzajúcej nedávali zmysel, alebo neboli zodpovedané otázky, ktoré som predtým mala.
V knihe je cítiť ako sa všetci zmenili ako "dozreli" a ukazuje sa aj sila "PRAVEJ LÁSKY", ale aj tu by som Michelle sem-tam prepľasla, ale aj som ju chápala už lepšie, takisto ako aj Bena a Sama.
Čítanie šlo rýchlo a úplne som všetko prežívala aj zúrila a niekedy sa pýtala "ČOŽE?!" Vcítila som sa do postáv a prežívala dej s nimi, čo na knihách milujem. A ten koniec, to ako vazne?!
Ak ste nečítali knihu Mizení a pokračovanie Mizení - Temné osudy, tak za mňa odporúčam.

26.09.2022 5 z 5

Mizení Mizení M. V. Jírová (p)

To bola jazda!
A to doslova, ešte som nebola tak zmätená a nahnevaná zároveň. Ale myslím to v dobrom. Kniha sa čítala rýchlo a ľahko. Všetko bolo prepletené a zamotané.

Samuel, toho by som si hneď nechala, pretože to ako miloval bolo tak krásne a bolestivé.

Ben, mala som ho rada, ale nie tak ako Sama, áno miloval aj sa obetoval ale ..... Prosto stalo sa a mňa si získal Sam.

Michelle tu by som najradšej párkrát prepľasla, keďže bola tak nerozhodná a niekedy az moc hŕŕŕ do všetkého. Raz mám rada Teba a raz Teba to nebolo fér ani k jednému. Prišla mi troška nevyzrelá.

Ale chválim autorku za to ako to napísala. Pretože som bola doslova vtiahnutá do deja, do celého príbehu a prežívala všetko! To sa mi stáva len pri málo knihách a s tejto som doslova nadšená.

26.09.2022 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

To bolo pre mna UTRPENIE, citala som to 3 dni!!!! Aj to som sa musela nutit, bolo to horsie ako prva cast, ta aspon mala aky-taky zmysel, aj troska lepsie dialogy, ale TU... to bolo strasne! Kde zacat ani neviem ale oboch by som poslala na terapiu. Divne, nudne a nezmyselne dialogy. A ona ze bola pravnicka?! Preboha ved bola tupa jak poleno a jej myslienkove pochody horsie ako nejakej pubertacky. On tiez nevedel co a ako a reci ako v zakladnej skole mozno horsie
Prosto za mna jedno velke NIE a davam si pauzu od autorky netusim kedy a ci vobec si precitam poslednu cast pretoze tato mi vsetko poriadne zhnusila

24.09.2022 odpad!

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Slabota. Strasne nieco, malo to byt zaujimave a namiesto toho to bolo nudne! Dlhe reci, ktore zacinali liezt na nervy a ani to nemalo iskru. Prosto najslabsi diel serie a ani nijak zaujimavy, autorka to chcela ozivit a okorenit ale nedopadlo to vobec tak bolo to slabe a nudne a bez zivota. Pre mna osobne tomu chybala iskra

22.09.2022 2 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Lepsie ako prva cast ale aj tak neviem. On domintny tvrdy neustupny zlomeny .... Ona zlomena ale uz v prvej casti sa mi nepacila a neznasala som ako okolo nej naslapovali a vsetko ospravedlnovali jej minulostou. Snazila som sa ju pochopit ale niekedy som mala chut jej strelit a zatriast nou a donutit ju aby vyhladala pomoc, kazdy prezil nieco zle a tazke ale ona akoby sa mucila a robilo jej radost ze ju vsetci tak hyckali a to uz bolo na mna moc az prilis a preto som si ju neoblubila ale Jensen ten si ma ziskal. Ale aj tak tomu nieco chybalo nejaka ta väcsia iskra a strasne mi liezli na nervy tie presladene reci a dialogy neprislo mi to az tak uveritelne

21.09.2022 4 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Suhlasim, ze druhy diel bol o trosicka lepsi ako prvy, ale .... Ale bolo to uponahlane a sem tam divne. Keira bola hus a to doslova hus a hlupa, Damon bol Damon a som rada, ze nakoniec pripustil, ze ma srdce ale aj tu tomu chybalo trosicka toho natahovania a sem-tam mi to prislo uponahlane a niekedy aj dost hlupucke

20.09.2022 4 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Uprimne povedane, po precitani anotacie a komentarov som sa bala pustit do citania. Ale povedala som si, ze idem do toho. Po precitani par stranok som si povedala, ze to asi nedocitam, neslo ani o dej ale o to, ze mi uplne nesadol styl pisania, ale potom som sa zacitala a musela som vediet ako to skonci. Bolo tam vsetko co som od knihy ocakavala a nebola to ani cervena kniznica a vsetkeho tam bolo primerane. Niekomu kniha sadne niekomu zas nie, ale treba len skusit

18.09.2022 4 z 5

Nástup půlnoci Nástup půlnoci Lara Adrian (p)

No romantika, upiri, bolest a zrada a nadej .... Asi takto by som to opisala. Rio bol zlomeny ale dostal sancu ..... Ale aj tak mi tam stale nieco chyba

17.09.2022 4 z 5

Procitnutí půlnoci Procitnutí půlnoci Lara Adrian (p)

Suhlasim s komentarmi, ze tomu nieco chybalo. Neviem prosto to bolo take ... Take nejake nijake. On samotar, chladny, nepristupny lebo .... Ona vdova a odhodladana a zrazu BUM laska a akcia slaba a on zrazu zmäkne. Fajn romantika pre zeny, ale prosto nieco tomu chybalo .....

12.09.2022 4 z 5