evik75 evik75 komentáře u knih

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Příběh se mi velmi líbil a knihu jsem přečetla jedním dechem. Některé pasáže byly opravdu brutální a stále nemůžu pochopit, že by člověk vydržel při takovém utrpení tak dlouho naživu. Každopádně sáhnu hned po další knize od tohoto autora.

24.03.2018 5 z 5

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Chviličku mi trvalo, než jsem se do knížky začetla, ale pak se příběh velice líbil. Děj měl spád a přestože se dalo čekat, že to skončí happyendem, byly chvíle, kdy jsem si tím nebyla úplně jistá. Určitě doporučuji.

01.02.2018 4 z 5

Černé ovce mezi Habsburky Černé ovce mezi Habsburky Christian Dickinger

Zajímavé čtení o osudech více i méně známých Habsburků.

22.01.2018 3 z 5

Habsburkové bez iluzí Habsburkové bez iluzí Christian Dickinger

Zajímavé čtení o známých i méně známých členech habsburského rodu.

13.01.2018 3 z 5

Černé ovce Wittelsbachů Černé ovce Wittelsbachů Christian Dickinger

Kniha byla zajímavá a dobře se četla. Pokud máte rádi historii, doporučuji.

29.11.2017 3 z 5

Sophie Sophie Georgette Heyer

Opět mě autorka nezklamala a napsala hezký příběh o vznikající náklonnosti a lásce, aniž by k tomu potřebovala kvantum erotických scén. Jen si nejsem jistá, že by všechny ty výstřelky hlavní hrdince tehdy prošly.

10.11.2017 4 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Po knize jsem v obchodě sáhla náhodou a vůbec toho nelituji. Už se těším na další tituly od této autorky.

21.09.2017 4 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Další krásný příběh, ke kterému se budu vracet.

21.09.2017 4 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Kniha mě ze začátku příliš nebavila, ale po prvním úmrtí to začalo být zajímavé a rozuzlení bylo opravdu překvapivé. Jen škoda že to napětí se objevilo až zhruba na posledních třiceti stranách.

04.04.2017 3 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Kniha mě nijak zvlášť nezaujala, ale nakonec jsem ji přečetla. Pro mě tam chybělo to pravé jiskření, vtipné dialogy a popichování se mezi hlavními hrdiny.

15.01.2017 2 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Suzanne Enoch

Zajímavý nápad s dívkou, která se chce alespoň na nějakou chvíli uvolnit z pout tehdejších společenských pravidel a z neustálého dohledu svých bratrů, navíc za pomoci největšího zhýralce. Mezi oběma hlavními hrdiny to správně jiskřilo, povedené byly i dialogy. Jen bych snad vynechala některá místa s úvahami hrdinky o svobodě, které se mi zdály, že se v podstatě opakují.

06.01.2017 4 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel

Velmi hezká knížka, jen by možná mohla být trochu kratší.

27.11.2016 4 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Knihu jsem četla už podruhé a příběh mě okouzlil stejně jako poprvé. Určitě jsem po ní nesáhla naposledy.

06.11.2016 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Moc pěkný příběh, který nepostrádal humor ani napětí. Určitě si tuto knížku v budoucnu přečtu znovu.

23.10.2016 4 z 5

Hraběnka Hraběnka Catherine Coulter

Přestože vyprávění v "ich formě" není úplně můj šálek kávy, byla jsem překvapena, jak dobře se mi kniha nakonec četla. Příběh v sobě spojoval romantiku s napětím, vzniklým díky detektivní zápletce. Pro mě by tam však té romantiky mohlo být o trochu více.

27.09.2016 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Hezká kniha, ale znám od této autorky lepší díla.

27.08.2016 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Skvělá, nádherná knížka. Už když jsem ji četla poprvé, tak jsem věděla, že si ji určitě přečtu znova a rozhodně to nebylo naposledy. Myslím, že nebude dlouho trvat a opět po ní sáhnu, až si budu chtít přečíst něco vtipného a kouzelně romantického.

16.07.2016 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Tato druhá knížka ze série Bridgertonovi se mi líbila mnohem více než první knížka "Vévoda a já". Bylo zde více vtipných momentů a dialogů, kde dostaly hlavní postavy prostor ke vzájemnému popichování.

27.06.2016 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Knížka se mi moc líbila, odvážná chytrá hrdinka jako rovnocenná partnerka mužnému a záhadnému Netvorovi, i když se dalo tušit, kdo se za ním skrývá. Přesto mám tuto autorku moc ráda a její knížky mě nikdy nezklamou.

07.06.2016 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Pěkná kniha pro příjemně strávený večer.

19.05.2016 3 z 5