Hraběnka

Hraběnka https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15421/bmid_hrabenka-iGY-15421.jpg 4 73 8

Andrea z rozumu uzavře zdánlivě pohodlnou dohodu o sňatku se starým bohatým vdovcem, hrabětem, který jí slíbil, že jí poskytne všechny výhody plynoucí z manželství, ale že od ní nebude vůbec nic požadovat. Andrea se cítí spokojená až do chvíle, kdy se setká s vdovcovým synovcem. Teprve pak pochopí, že nerovným sňatkem se může dopustit nenapravitelné chyby. Ale nemá už čas nad svojí situací hlouběji přemýšlet: někdo jí totiž usiluje o život…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Countess , 1998

AnetaKor
08.08.2017 2 z 5

Prapodivná variace na Janu Eyrovou, která nemá ani desetinovou kvalitu. Skoro každý dialog sklouzne ke snuzce blábolu, které by předčila seminární práce žákyně sedmé třídy posedle Justinem Bieberem... Docela jsem jen ze zvyku a principu.

ospalaa
03.01.2017 4 z 5

Ich forma mi nikdy neseděla, ale tady jsem to skousla. Příběh celkem fajn, k mým favoritům toto dílo patřit nebude, ale četby nelituji, je to hezká kniha.

evik75
27.09.2016 4 z 5

Přestože vyprávění v "ich formě" není úplně můj šálek kávy, byla jsem překvapena, jak dobře se mi kniha nakonec četla. Příběh v sobě spojoval romantiku s napětím, vzniklým díky detektivní zápletce. Pro mě by tam však té romantiky mohlo být o trochu více.

havrmoni
02.06.2016 5 z 5

Opět dívka,která si nese trauma z dětství. Jinak souhlasím s moudivlacek, opět :). Není co dodat,dobře se četla i když tuhle formu vyprávění nemusím.

moudivlacek
20.02.2016 4 z 5

Prima detektivka s prvky romance - a v čele hlavní hrdinka odvážná a bojácná dívka zároveň. Děj, který se mohl a může stát v jakémkoli čase. Na závěr dvě malá překvapení, jen podtrhují vysvětlení chování všech hrdinů. Super, určitě k ní ještě v budoucnu sáhnu.

pirin
06.10.2015 4 z 5

Moc se mi líbí recenze na tuto knihu, myslím, že je velmi výstižná.
Komentáře mě málem odradili od čtení... Jsem ráda, že jsem na ně nedala!

kacenka6144
26.03.2015 2 z 5

Dočetla jsem jenom proto, že jsem si chtěla ověřit kdo a proč.

Evaevelína
01.12.2012 2 z 5

tato kniha je psaná jako vyprávění a na mě to neudělalo vůbec dojem.Romantici si na své nepříjdou a vůbec mě to připadalo celkově trapný. Myslím si že je to nejhorčí kniha od C.C.

historické romance

Catherine Coulter