evice evice komentáře u knih

Příroda v ČSSR Příroda v ČSSR Jiří Čihař

Knihu znám od dětství, kdy nás rodiče vedli k přírodě a znalostem názvů rostlin, živočichů a jiných. Neustále jsme v ní listovali, navzájem se zkoušeli z názvů a vybírali ty nejhezčí obrázky. Nyní mám sama děti, knihu jsem objevila v antikvariátu a prohlížím často se svojí dcerou:-) Zdá se mi pěkně seřazená, ucelená a obrázky věrohodné!

20.10.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Naprosto se ztotožňuji s názory ostatních čtenářů, kteří knihu četli jako první od tohoto autora. Také jsem se ztrácela ve jménech, nemohla jsem se začíst a nakonec jsem knihu ani nedočetla, protože jsem ji musela vrátit do knihovny...

21.05.2015 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Přestože toto není vůbec můj šálek kávy, četlo se mi to krásně a bavilo mě to. Akorát už jsem tušila, jak to asi dopadne.

21.05.2015 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nevím proč, ale já jsem fandila Jacobovi a chápu, že Bella váhala.

26.08.2014 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Čte se jedním dechem, opět skvěle propracovaný příběh, neočekávané rozuzlení. Možná lepší než první díl!

03.01.2013 5 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Napínavé, rozuzlení na konci jsem ale trochu čekala.

14.05.2013 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Velice dobře se čte, netušila jsem, že mě zaujme tak romantický upíří příběh! Myslela jsem si, že je to knížka pro náctileté. Další díly si přečtu ráda, ale musím si dát pauzu a proložit to trochu jiným žánrem.

04.04.2013 4 z 5

Snad nejlep

18.01.2013 5 z 5

Mucholapka na prevíty Mucholapka na prevíty Zuzana Francková

Odpočinková kniha na jeden večer.

04.01.2013 3 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Také doporučuji, napínavá knížka, zajímavá zápletka i její rozluštění!!!

27.08.2012 4 z 5

Uloupený život Uloupený život Karel Josef Beneš

Knihu jsem četla už před lety, ale vím, že mě příběh naprosto pohltil, i když mi trvalo o něco déle, než jsem se prokousala začátkem. Chystám se ji znovu si přečíst.

31.01.2012 5 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

Čekala jsem trochu více, ale nebylo to špatné čtení.

09.12.2013 3 z 5

Nášup Nášup Táňa Kubátová

P

11.01.2013 3 z 5

Nová doba porodní Nová doba porodní Vlastimil Marek

Zajímavá kniha, velice mnoho užitečných informací, přesto čtivá.

04.01.2013 4 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

03.01.2013 3 z 5

Žila jsem v zemi Alláhově Žila jsem v zemi Alláhově Eva Zábrodská

Knížka se čte dobře, dozvěděla jsem se i spoustu zajímavostí, ale nic víc...

31.01.2012