Evca127 Evca127 komentáře u knih

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Lucka mě baví, Marvela nejde nemilovat, u mě spokojenost. Pacifická mě zaujala o něco málo víc, Evropu si ještě musím doplnit, ať to mám komplet.
Mám chuť vyrazit někam ven :-)

17.05.2023 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Skvělé, zhltla jsem to za dva večery. Díky!

24.04.2023 5 z 5

Na vlnách Na vlnách Václav Šilha

Dokonalé fotky, dobré čtení. Díky!

22.04.2022 5 z 5

Dvanáct strun Karla Zicha Dvanáct strun Karla Zicha Michal Bystrov

Kdo má rád Karla Zicha, bude mít rád i tuto knihu. Díky za ni.

16.03.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Velmi dobré čtení, co víc k tomu říct. Díky.

05.02.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Už jsem přečetla hodně knížek, dokonce i hodně moc pěkných knížek, ale tahle byla pro mě tak moc krásná, že to ani nedokážu popsat. Příroda, lidi, téma, finále příběhu... hezky si mě autorka povodila ;-) Krása! Děkuju.

21.01.2021 5 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Trochu mě vyděsila barevnost knihy, ale zvykla jsem si. Až nečekaně hodně mě bavil způsob sestavení příběhu jejich cesty. A pobavil. Díky.

04.11.2020 5 z 5

Sex v pěti dílech světa Sex v pěti dílech světa Miloslav Stingl

Pan Stingl – jako vždy jedinečný, jako vždy skvělý.

22.09.2020 5 z 5

Jako literatura nic moc, ale jako vyprávění o vlcích, které miluju, je to krásné. A je tam i dost moc pěkných fotek těch úžasných tvorů. Autorce lze jen závidět kuráž, s jakou změnila svůj život, a rozhodla se věnovat vlkům. Člověk by si občas přál to taky dokázat. Možná by mi víc vyhovovalo, kdyby srovnávání chování vlčích rodin s lidskou smečkou autorka nechala na čtenáři, bylo tam toho na můj vkus nějak moc. Vlci jsou úžasní a autorce děkuju, že jsem s nimi zase mohla chvilku pobýt na sněhových pláních v teple své postele.

01.02.2019 3 z 5

Pečená zebra Pečená zebra Iva Pekárková

Kniha napsaná bezpochyby dobře, ale mě to prostě nebavilo :-)

07.03.2016 1 z 5