eva7919 eva7919 komentáře u knih

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Syn byl z této knihy nadšený.

16.04.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná kniha

14.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Skvělá kniha, velmi hezky vykreslené situace. Pro mě snad i lepší než první díl. Má větší spád a více akcí.

14.02.2017 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

I druhý díl je skvělý, o napětí nebyla nouze.

28.07.2019 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Skvělá kniha, napsaná svižně a čtenáře nechá napnutého až do konce.

28.07.2019 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Pro mě opět skvělá kniha

16.07.2019 5 z 5

Uprchlík z cely 25 Uprchlík z cely 25 Richard Paul Evans

Kniha se čte velmi lehce a má spád. Už se těším na další díly.

16.04.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Za mě skvělá kniha s netradičním příběhem. Chytla mě hned od začátku a přečetla jsem ji naráz. Autorka píše příběhy se spádem, bez zbytečného protahování děje.

13.07.2018 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Velmi čtivá kniha , bezvadné vyprávění příběhu. Čte se na jeden zátah. I když nejste již náctiletí, tak vás příběh prostě chytne. Někdy není na škodu si připomenout, co prožívají naše děti za problémy s vrstevníky a také jejich způsob řešení.

13.07.2018 5 z 5

Tajemný snář Tajemný snář Jane Reindl

Skvělý námět. Kniha se čte velmi lehce a děj rychle ubíhá. Pár chyb se najde, ale nic hrozného. Na konci mi chybělo podrobnější vysvětlení. Celkově ale moc pěkná kniha.

16.07.2019 4 z 5

Poslední Namsara Poslední Namsara Kristen Ciccarelli

Kniha je psána svižně a dobře se čte. Hrdinka je rozporuplná, ale když si uvědomím, v jakém prostředí a pod jak velkým vlivem svého otce byla, rázem chápu, že bojovala a věřila tomu, k čemu ji lstivý otec nutil věřit. Zde je vidět, jak se jen velmi těžko mění myšlení a zažité způsoby chování. Příjemná oddychovka, která nutí k zamyšlení.

28.11.2018 4 z 5

Částečné zatmění - Nový začátek Částečné zatmění - Nový začátek Věra Nosálová

Skvělá kniha, napsaná poutavým způsobem. Donutí Vás to, se zastavit a zamyslet.

15.07.2018 5 z 5

Lego Nexo Knights. Monstroxova kniha Lego Nexo Knights. Monstroxova kniha Mark Hoffmeier

Skvělá kniha, syn jí četl 2x

01.05.2018