eva7919 eva7919 komentáře u knih

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

I druhý díl je skvělý, o napětí nebyla nouze.

28.07.2019 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Skvělá kniha, napsaná svižně a čtenáře nechá napnutého až do konce.

28.07.2019 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Pro mě opět skvělá kniha

16.07.2019 5 z 5

Tajemný snář Tajemný snář Jane Reindl

Skvělý námět. Kniha se čte velmi lehce a děj rychle ubíhá. Pár chyb se najde, ale nic hrozného. Na konci mi chybělo podrobnější vysvětlení. Celkově ale moc pěkná kniha.

16.07.2019 4 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Syn byl z této knihy nadšený.

16.04.2019 5 z 5

Uprchlík z cely 25 Uprchlík z cely 25 Richard Paul Evans

Kniha se čte velmi lehce a má spád. Už se těším na další díly.

16.04.2019 5 z 5

Poslední Namsara Poslední Namsara Kristen Ciccarelli

Kniha je psána svižně a dobře se čte. Hrdinka je rozporuplná, ale když si uvědomím, v jakém prostředí a pod jak velkým vlivem svého otce byla, rázem chápu, že bojovala a věřila tomu, k čemu ji lstivý otec nutil věřit. Zde je vidět, jak se jen velmi těžko mění myšlení a zažité způsoby chování. Příjemná oddychovka, která nutí k zamyšlení.

28.11.2018 4 z 5

Částečné zatmění - Nový začátek Částečné zatmění - Nový začátek Věra Nosálová

Skvělá kniha, napsaná poutavým způsobem. Donutí Vás to, se zastavit a zamyslet.

15.07.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Za mě skvělá kniha s netradičním příběhem. Chytla mě hned od začátku a přečetla jsem ji naráz. Autorka píše příběhy se spádem, bez zbytečného protahování děje.

13.07.2018 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Velmi čtivá kniha , bezvadné vyprávění příběhu. Čte se na jeden zátah. I když nejste již náctiletí, tak vás příběh prostě chytne. Někdy není na škodu si připomenout, co prožívají naše děti za problémy s vrstevníky a také jejich způsob řešení.

13.07.2018 5 z 5

Lego Nexo Knights. Monstroxova kniha Lego Nexo Knights. Monstroxova kniha Mark Hoffmeier

Skvělá kniha, syn jí četl 2x

01.05.2018

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná kniha

14.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Skvělá kniha, velmi hezky vykreslené situace. Pro mě snad i lepší než první díl. Má větší spád a více akcí.

14.02.2017 5 z 5