Tajemný snář

Tajemný snář https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402916/bmid_tajemny-snar-gAO-402916.jpg 5 2 2

Tato kniha vás zavede do míst, kde by chtěl žít nejeden z nás. Hrdinkou tohoto příběhu je fotografka Crystin, která dostane darem jednu výjimečnou a velmi zvláštní věc. Jejím jediným snem vždy bylo získat nějakou dobrou práci, kde by mohla fotit v přírodě a cestovat. Také se tím zbavit otravné rodiny. Díky darované věci se dostane na jedno zvláštní místo, kam se neustále vrací ve snu. Seznámí se tam s mužem, který jí není lhostejný, ale jejich cesty se brzy rozejdou. Crystin musí najít sílu a napravit, co sama způsobila. Její cesta však není ledajaká a jednoduchá. Zvládne překonat různé překážky, úkoly, i bolest? Jak to vše přijme její nejlepší přítel, s kterým je již od dětství? Čeká vás napínavý příběh, plný tajemství, akce, lásky, zvratů a … ne, ne … sami se musíte dostat k jejímu závěru.... celý text

eva7919
eva7919
16.07.2019 4 z 5

Skvělý námět. Kniha se čte velmi lehce a děj rychle ubíhá. Pár chyb se najde, ale nic hrozného. Na konci mi chybělo podrobnější vysvětlení. Celkově ale moc pěkná kniha.

lvice.l
lvice.l
27.04.2019 5 z 5

Až se člověk musí divit, kolik máme českých skvělých autorů. Tato autorka sice není známá, ale její knihy se mi líbí a tato mě překvapila. Lepší se každým dílem. Velmi doporučuji :-)

Jane Reindl
česká, 1972