Ellkao Ellkao komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

(SPOILER) Instantní deprese, Mornštajnová umí psát jako nikdo.
Ale mrzí mě, že nevím co se stalo s otcem, prostě jenom utekl? Nebo jsem něco přehlídla?

20.01.2024 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

(SPOILER) Těžké čtení, ty dětská témata jsou vždycky náročné.
Je mi líto Gideona, jako dítě si zasloužil víc.

09.01.2024 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Musím říct, že knihy Julie Caplin jsou nahoru, dolu. Jedna super (Kodaň, Chorvatsko) druhá slabší (Brooklyn, Paříž, Island). Ale Tokio mi učarovalo, japonská rodina byla boží a Fiona mi přišla jako velmi zajímavá hlavní postava, rozhodně s ní nebyla nuda.

A ještě bych chtěla vyzdvihnout překlad knih Julie Caplin. Jako čtenářka i originálu, musím říct že tyto knihy jsou opravdu kvalitně přeloženy.

06.01.2024 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

(SPOILER) Pláču! Nádherný příběh.
Ale teď trochu nepopulární názor, nelezla vám občas Celia trošku na nervy?

13.04.2024 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Byla jsem k této romanci trochu skeptická, ale musím říct že si mě získala. Brečela jsem snad stokrát!
Trošku mě ale rušily poměrně časté chyby v textu, což ale není problém knihy jako takové.

16.01.2024 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Josie miluju, je to trošku moje hrdinka, až mám někdy pocit že jí znám osobně a nejsem schopna hodnotit knihy objektivně :D Nikdy jsem se uplně nepřenesla přes smrt Raye, vlastně ani nevím proč :D
Kniha mě velmi bavila, jako předchozí. Líbili se mi propracované zápletky, rozuzlení velkých případu, žádné malé vraždičky z vášně :D
Pohřbené kosti opět plný počet bodů.

21.12.2023 5 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

(SPOILER) Lucii mám velmi ráda a proto jsem byla velmi nadšená z její nové knihy! A nadšená jsem stále, i po přečtení. Cením každého kdo se do tohodle pustí. Příběh mě celkově velmi bavil, ocenila jsem krátké kapitoly a děj příjemně ubíhal, Marek a celý jeho tým velicí sympoši.
Ale, absence odstavců mě trošku rušila. Zuzanina linka, zmé strany asi nepochopená? Neměla žádnou spojitost.
20 kapitola bezdůvodně příliš dlouhá.

Přesto si myslím že na první detektivku je to slušný výkon, jen to chce asi ještě dvě tři knihy

16.11.2023 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tak málo stačilo aby to skončilo dobře ...

09.12.2020 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

(SPOILER) Dlouhou dobu jsem se knize vyhýbala, hype mě vždycky trošku odradí, bojím se že budu mít velké očekávání a potom budu zklamaná. Myslím že si mě kniha našla ve správný čas, přesně když jsem potřebovala milou, nenáročnou oddechovku. Olive mě bavila, byla vtipně potrhlá i když mi občas lezla na nervy tou svojí neschopností mluvit narovinu a tím jak se do věcí dokázala zbytečně zamotat. Adam byl skvělej! U knihy jsem se několikrát opravdu ze srdce zasmála, hlavně teda ke konci knihy, když se Olive svěřuje ze svým trápením ohledně Toma a Malcom na něj sesílá průjem. Co se týče bonusové kapitoly, přijde mi nadbytečná, není v ní nic nového a podle mě postrádá smysl číst o jedné sexuální scéně dvakrát, nic nového nepřinesla. To, že Adam Olive miluje je přece nad slunce jasné a to že je podivín, víme přece taky.

20.04.2024 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Velmi milé čtení. Líbi se mi na Caplin to, že její příběhy jsou velmi jednoduché ale velmi dobře napsané.

02.02.2024 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Milý, romantický příběh a sympatické postavy. Oddechové čtení.

18.12.2023 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

(SPOILER) Trochu mě mrzí že se vztahy mezi Jane, Jamiem a Lornou nijak nevystříbřili. Ale jinak krásný, dojemný příběh.

30.12.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Dlouho mi trvalo než jsem se začetla, naštěstí se to postupně rozjíždělo. Musím říct, že takový zvrat jsem nečekala, přesto jsem docela zklamaná, ale to je spíše můj problém protože jsem očekávala něco komplikovanějšího.

25.11.2023 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Zuzana Francková

Miluju Zuzanu a její knihy! Jelikož kniha nemá kapitoly a já neodchazim od knihy když nemám dočtenou kapitolu, tak knihy od Zuzky přečtu vždycky za dvě hodiny :) co se týče této knihy tak musím říct že byla výborná, krásně se četla ale možná bych dala víc prostoru hlavní hrdince a Davidovi a možná taky bych si ráda přečetla jak si Markéta nabije ten svůj rozmazlenej rypák :D

26.04.2016 3 z 5

Prosím, nerušit Prosím, nerušit Tilly Bagshawe

Musím říct že knížku jsem nedočetla :( Sestra Tilly, Louise je moje nejoblíbenější autorka, její knihy čtu jedním dechem. Ale todle mě moc nebavilo, přišlo mi že se všechno nějak táhne. Ale možná časem ji dám ještě šanci, protože některé komentáře mě navnadili že možná se stačí jenom prokousat přes, pro mě nudný, začátek.

26.04.2016

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Od začátku až do konce pecka! :)

23.02.2016 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Na to že Johna Greena miluji, dost slabota :(

15.02.2016 odpad!

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Kniha je velmi provedená, čte se hezky a příběh mě zaujal. Elliot byl děsnej sympaťák a kluk do kterého se díky jeho povaze velmi snadno zamilujete. Ale musím říct, že ke konci se mi to už trošku táhlo a Macyina neschopnost komunikace mě přiváděla občas k šílenství.

07.04.2024 3 z 5