elfinkaa97 elfinkaa97 komentáře u knih

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Jacqueline Wilsonová je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, takže když jsem sáhla po její autobiografii, čekala jsem něco víc. Nezaujalo mě to a téměř celou knihu jsem přečetla jen proto, že nerada nechávám knihy rozečtené

17.03.2015 2 z 5

Jako...nebylo to špatné, bylo to občas i strašidelné, ale jinak mi kniha přišla taková..... "Nepotěší,neurazí." Nelituju že jsem si ji přečetla, a možná že když si ji přečtu po druhé, lépe ji pochopím. Prozatím ale zůstává knihou, která mne osobně zaujala akorát obalem a názvem.

14.03.2015 2 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Nádherná, dojemná a dobrodružná knížka o dětství Hetty Featherové. Jsem nesmírně šťastná že Jacqueline napsala i pokračování, jelikož mi několik let vrtalo hlavou, co se tedy na konec s malou Hetty stalo. Kniha vás určitě pobaví,naštve,rozesmutní ale rozhodně vás nebude nudit!

14.03.2015 5 z 5

Nemohla jsem uvěřit tomu, jak krásně se mi tato kniha četla. Nemám ráda knihy ve kterých je moc popisu a téměř žádné dialogy. Tady to ale Mistr Tolkien úžasně vyvážil a přestože je tam hodně složitých slov, při kterých čtenář ihned pozná, že se jedná o těžkou literaturu, přečetla jsem ji jedním dechem. Už se těším, až si ji zase půjčím a znovu se vrátím do úžasné Středozemě za Gandalfem, Bilbem a trpaslíky. :)

14.03.2015 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Poslední díl triologie o Neohrožené Tris mě naprosto dostal. Dokonce mi na konci i slzička ukápla. Přestože jsem věděla,jak kniha skončí, autorka mě neustále napínala až do úplného konce. Tris a Tobias mi budou neskutečně moc chybět a těším se, až se znovu pustím do jejich světa a znova s nimi prožiju jejich dobrodružství.

15.02.2015 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Kniha je velmi čtivá a dobrodružná.

09.02.2015 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Úžasný a skvělý příběh, který ukazuje lidskou vynalezavost a schopnost zachovat chladnou hlavu ve složitých situacích. Sice konec třetího dílu dopadl tak,jak jsem chtěla ale třeba mi bylo líto, že tam už moc nebyl Hurikán, autorka mohla napsat, co se s ním pak přesně stalo.

26.01.2015

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Ani nevím,co mě do knihy tak plně vtáhlo. První díl jsem přečetla s chutí a odhodlaností a druhý se stal mou posedlostí. přečetla jsem jej za pouhé 2 dny, děj mě úplně vtáhl do příběhu a já se nemohla odtrhnout. Jsou tu různá hodnocení na tuto trilogii,jak kladná, tak i záporná. Já tuhle knihu hodnotím jako jednu z nejlepších, co jsem kdy četla a stoprocentně ji chci číst znovu :)

26.01.2015 4 z 5

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Nejlepší triologie ze všech miluju ji moooooooooooooooooooooc

23.08.2011 4 z 5