Ejv Ejv komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knížku jsem dostala na Vánoce a konečně jsem měla čas si pořádně sednout a vtáhnout se do děje! :) Vždy, co jsem otevřela knížku a četla, měla jsem problém přestat! Knížka byla fantastická! Ze začátku jsem sice neměla radost z toho, že se v knížce prolínají dva děje (pohled vyšetřovatelů a pachatelů), vždycky jsem měla problém, s tím kde jsem skončila, ale v téhle knížce, to bylo žádoucí! Bylo to něco neskutečného, mít možnost vidět situaci ze dvou stran!! Teď zbývá jen doporučit tuto fantastickou knížku dál! :)

18.05.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherný příběh! :) Autorka všechno vystihla, použila správná slova. Jak jsem se do knihy začetla, tak jsem se neuměla odtrhnout od děje! Kniha mě přivedla k mnoha otázkám ohledně života a smrti..

27.01.2019 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Pro mě to byla nejlepší kniha z celé série!! Napínavá od začátku až do konce. Beatrice Kaspary je hrdinka.. kniha měla vše co jsem očekávala, já jsem spokojená! :)

06.11.2018 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Taky jsem od knihy čekala víc. Když jsem třeba dva dny nečetla, hůř se mi vracelo k ději, moc složitý děj a celkem roztahaný zbytečně. První kniha ze série byla daleko lepší! :) Neodradilo mě to a jdu číst poslední díl ze série a počasí je na čtení ideální! :)

28.10.2018 2 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Knihu mi doporučila bývalá kolegyně (jednou kolegyňka, navždy kolegyňka). :)
Konečně jsem měla čas a první co bylo, tak jsem letěla do knihovny!
Příběh mě hned zaujal a já měla pořád hlavu zabořenou v knížce. Na chvíli jsem si myslela, že jsem se začala v textu ztrácet, ale pak jsem hned všechno pochopila.
Geocaching vím co je, takže jsem to měla jednodušší. Na konci autorka zmínila, že zajímavá místa opravdu existují, teď po přečtení knihy, mám chuť nasednout na první letadlo a prozkoumat všechna místa! Salcburk, třeba se tam někdy podívám! :)
A hurá na další díl!! :)

12.06.2018 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Netrvalo dlouho a kniha mě pohltila do svého děje. Každou zápletku jsem prožívala, čím dál víc jsem se snažila zjistit, jak to dopadne. Knížka se četla jedním dechem, nejen, že jsme se dozvěděli, kdo byl pachatel, ale i mnohem víc! Velice doporučuji knihu přečíst! :)

18.01.2018 5 z 5

Dobrý život Dobrý život Martina Cole

Po dlouhé době jsem si zase něco přečetla. Tuto knížku mi doporučila mamka, ze začátku jsem nechtěla, nemám čas a takové, ale nedalo mi to a knížku jsem nakonec otevřela a pustila se do děje. A dobře jsem udělala! :) Knížku už jsem z ruky nedala, četla jsem ráno, odpoledne a večer. Prostě pořád, kdy byl čas. Příběh čím dál víc gradoval a já se neuměla odtrhnout. Taková knížka se mi hodně líbila, mám ráda knížky u kterých se sama zamyslím nad svým životem. A strašně jsem byla ráda, za to, když jsem knížku dočetla, že jsem šla za mamkou a mohly jsme to spolu rozebírat, protože jsem byla v šoku jak takový příběh může skončit. Doporučuji! :)

29.05.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Skvělá knížka :)

08.09.2015 5 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Knihu jsem četla jedním dechem až do konce. Dobrodružná kniha s nádechem romantiky, opravdu stojí za to, si to přečíst! :)

16.07.2015 5 z 5

Superstar - první dáma Hollywoodu Superstar - první dáma Hollywoodu Kate Coscarelli

Tato kniha Vás úplně vtáhne do děje, četla jsem ji jedním dechem. Vřele doporučuji přečíst! :)

12.07.2015 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

"Když to nezkusíš, nikdy to nezjistíš".. Nádherná kniha ! :-)

25.03.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší díl ze všech !

18.03.2015 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Úžasná knížka. Četla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem odtrhnout oči od děje. Určitě bych ji doporučila, ať si ji přečtete.

23.02.2015 5 z 5