Edite Edite komentáře u knih

Dobytí severního pólu Dobytí severního pólu Zdeněk Svěrák

"ubil jsi ho? Ubil."

16.04.2016 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Nechápu proč má kniha tak "nízké" hodnocení. Mě se četla zatím ze všech knih z maturitní četby nejlépe. Nemyslím že nářečí by mělo být takový problém, však na konci má snad každé vydání vysvětlivky, kdyby někdo nepochopil o čem se v knize mluví. Já rozuměla bez problémů, možná kvůli tomu, že jsem taky Moravačka, i když ne přesně z této oblasti. Určitě doporučuju nejen jako četbu k maturitě.

30.12.2015 4 z 5

Záchranný člun Záchranný člun Charlotte Rogan

Hlavní hrdinka byla obžalována za hrůzný čin a já doufala alespoň v kanibalismus.. jaké bylo mé zklamání když jsem zjistila že "jen" pomohla někoho hodit přes palubu..
Knihu jsem nedočetla a ani mě to nijak nemrzí

03.01.2014 1 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Zase skvělá knížka. Čtivá od začátku do konce.. ale pořád nechápu že někdo může fandit Warnerovi!

29.10.2013 4 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Moc se mi do ní nechtělo.. přece jenom 45O stran je dost.. ale zvládla jsem to a musím říct že lehce.. a pak sem se divila že už je konec!.. Mám takové typy knížek ráda.. Nevím proč ale to spojení znaků na konci mě rozesmálo :) Těším se na další díl

21.10.2013 5 z 5

Válka hluku Válka hluku Patrick Ness

Skvělá knížka.. stejně jako dva předchozí díly. Při čtení pár posledních stránek jsem měla úplně uslzené oči.. nemohla jsem uvěřit že by todd měl umřít..

21.10.2013 5 z 5

Skvělá knížka! přečtená jedním dechem!.. jen ten konec, vlastně to vůbec neskončilo!.. nedivila bych se kdyby vyšel 2 díl a ihned bych si ho přečetla..
a navíc suprová obálka.. a ty fotky v ní.. některé vypadali skutečně.. a spojení těch fotek a postav.. podobnou knihu jsem ještě nečetla!

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Báječná knížka.. báječná obálka..skvělý začátek i konec.. a ty romantické scény :) ! po pravdě ten konec mě normálně rozbrečel!
rozhodně doporučuju!

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Skvělá kniha.. od přečtení prvního dílu sem napjatě očekávala jak to vše dopadne.. ale po pravdě mě konec celkem zlamal.. nemohla jsem uvěřit tomu rozhodnutí které Cas udělal.. ale i přesto je skvělá..
4 hvězdičky.. ale to jen proto, že nepřekonala díl 1.

26.09.2013 4 z 5

Moje ruka touží po meči Moje ruka touží po meči Marcus Sedgwick

Dobrá knížka!.. nejlepší byla část na hřbitově.. když vstávali z hrobů ti \"zombie\" :D

26.09.2013 3 z 5

Polibek smrti Polibek smrti Marcus Sedgwick

Dobrá kniha.. sice ne tak jako 1 díl ale i tak sem ji měla přečtenou během chvilky!

26.09.2013 3 z 5

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Chudáček Manchee!.. u té scény jsem normálně brečela!.. :(
Zatím jsem podobnou knihu ještě nečetla.. moje první sci-fi kniha a musím říct že je dokonalá.. mám přečtený i druhý díl.. a jen čekám kdy budu moct přečíst i ten 3!

26.09.2013 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Suprová kniha! obálka mě sice trochu odrazovala, ale po přečtení Hot Boys sem si řekla že se to bude dát číst.. a nakonec byla ještě lepší než Hot Boys!.. mohla by tak končit.. tedy pokud by tam nebyl ten epilog... tak šup sem s dalším dílem!

26.09.2013 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Skvělá od začátku do konce.. chvílemi romantická i napínavá
Další díl by být ani nemusel, kniha skončila tak, jak by kniha končit měla.. ale pokud by další díl přece byl.. přečtu si ho hned!,

Cesta stínů Cesta stínů Brent Weeks

Nezačala jsem tuto knížku číst s velkými nadějemi.. o to víc mě zaujala!
Celá trilogie je naprosto dokonalá.. Nemohla jsem se od této knihy odtrhnout.. tak sem nešla spát a četla jsem ji celou noc.. :D
Azoth a jeho pochmurné dětství.. některé části mě sice znechucovali.. ale o to více byla kniha zajímavější
DOPORUČUJU!

Parazit Parazit Ruth Newman

Nejlepší knížka tohoto žánru jakou sem kdy četla.. přečetla sem ji třikrát během dvou dní..
5 hvězdiček, míň dát nemůžu.. krásný obal ale příběh samotný je ještě lepší.. a ten nečekaný obrat u konce!.. vůbec by mě nenapadlo že to tak skončí!!
DOPORUČUJU!

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Skvělá knížka.. nemohla sem se od ní odtrhnout.. hlavně od vojáka Adama!! :D
Nemůžu se dočkat až si přečtu druhý díl! rozhodně doporučuju!!