E.Wictoria E.Wictoria komentáře u knih

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Úžasná kniha, neskutečný příběh. Velice se mi líbilo plynulé přecházení mezi ději. Určitě budu v sérii pokračovat dál!

07.10.2022 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Kniha celkově byla úžasná, stalo se toho hodně. Bohužel v první polovině knížky jsem se dostala do fáze, kde jsem zvažovala že ji snad ani nedočtu. Ovšem pokud se touto pasáží prokousáte, dostanete se opět do ohromujícího světa Celeny a jejího okolí.

30.08.2022 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Začátek knihy je potřeba pročíst, byť je trochu zdlouhavý, od druhé poloviny se děj hezky rozjíždí a mě kniha začala opravdu bavit. Dramatičnost konce a konečného zápasu mě taky příjemně zaujala. Musím si hned sehnat další díl.

08.08.2022 4 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Řekla bych že hodnocení většiny lidí odpovídá. Jedná se o hezkou, zajímavou dějovou linku která není nijak zvlášť složitá. V knížce se většinou něco děje, ovšem kolem strany 200 je to trochu zdlouhavější, alespoň z mého pohledu. Určitě ale doporučuji, jedná se o zajímavé téma. Celkově mi v mozku při čtení knihy pořád běhala myšlenka, jak by tenhle systém fungoval v realitě. Zajímavé je si také pohrát s myšlenkou prázdných.

18.07.2022 4 z 5

Princezna celým srdcem Princezna celým srdcem Connie Glynn

První část knihy ( celkem ze tří) mě moc nebavila a musela jsem se do její četby až nutit. Už jsem chtěla ztrácet naději že to bude nevyvedený díl ale druhá a třetí část za to stála. Zejména příběh Jamieho mě uchvátil. Určitě budu mít zájem přečíst si i další díl.

11.07.2022 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Chápu že pro někoho to může být zajímavá kniha ale popravdě, čekala jsem víc. Možná i kvůli tomu jak ji všichni chválí. Doufám že už to nebudu muset číst znovu...

01.07.2022 1 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Na tuto knihu jsem narazila při náhodném procházení knihkupectví. Je to moc krásná kniha se zajímavou dějovou linkou. Jediné co mi občas trochu vadilo je že nic, nic a najednou informace na kterou čekáte půlku knihy jen tak plácnutá v rozhovoru mezi postavami. Jinak asi není co vytknout, někomu to může vyhovovat. Za mě spokojenost a určitě kouknu po dalším díle.

02.04.2022 4 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Velice zajímavé, mile mě překvapil závěr který jsem opravdu neočekávala.

26.06.2021 4 z 5

Smrtící povzbuzení Smrtící povzbuzení Nicholas Adams (p)

Nápad zajímavý ale zpracování by mohlo být lepší. Zbytečně moc nepotřebných postav a informací. Průměr.

25.06.2021 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Velice zajímavé a netradiční téma. Téma smtr které celou knihou prochází je velice zajímavé na zamyšlení i v našem světě.

07.06.2021 5 z 5

Poselství jednorožců – komplet Poselství jednorožců – komplet Michaela Burdová

(SPOILER) Musím přiznat že jsem čekala trochu lepší konec...
A také mi nedává smysl to, jestliže se stala Aranis součástí dobra, jakto že když opustí Etelwen a jednorožce tak se dobro opět nenaruší?

06.05.2021 4 z 5

Věž zajatců Věž zajatců Thomas Thiemeyer

Po dlouhé době jsem dočetla, děj je výborný. Jediné co mi trochu vadí je zdlouhavost knihy.

03.04.2021 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Velmi zajímavý děj místy přece jenom lehce zdlouhavý.

15.01.2021 5 z 5