E.lisabeth E.lisabeth komentáře u knih

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Ja zkratka takovouhle milou bezduchou romantarnicku ted potrebovala. Ucel splnila, takze ja jsem spokojena).

10.12.2020 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Krasne prevypraveni, styl psani skvele podnecoval fantazii a postavy jsem si dokazala presne predstavit. Trochu mi tam hapruje to vraceni Zacha na zacatek, bez nej by asi nektere veci nezvladla, ale odpusteno:)

30.11.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Dalsi pro mne nehodnotitelna kniha dle hvezd. Copak to jde? Kniha skvela pro zamysleni jak pro mladsi, tak pro rodice. Kdyz to prezenu a srovnam s knihou 13x proto, tak tady spis ty decka pochopi, ze maji na vyber a muzou se sverit... Chvalim

06.11.2020

Po zemi bloudím dál Po zemi bloudím dál Rae Carson

Prijemna kniha, ke konci jsem se trochubala, ze to snad neskonci a budem cekat na dalsi dil, ale lehce uzavrene vse je a ctenar ma prostor pro fantazii.

02.11.2020 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Jako... Nevim co k tomu napsat. Cetlo se to dobre, je to zkratka Kiera Cass,za to taky hvezda navic, ale... Proc je to vsechno tak jednoduchy, vsechno Hollis projde? Pokracovani je naprosto evidentni a jestli to bude jinak, tak snim svuj klobouk.

01.09.2020 3 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Prvnich asi 150 stran jsem se tak trochu ztracela a nekdy nevedela kdo kam ke komu patri. Tech postav je tam opravdu docela dost. Ale ve chvili kdy se clovek zorientuje a pribeh ho vtahne, zacne chapat souvislosti a pochopi i autoruv zpusob psani. Pribehove zajimave, nejvic asi bavili texty s Gaszem a Sirotcincem. Do dalsiho dilu se vrhnu brzy s radosti.

01.08.2020 4 z 5

Filmové komedie I. Filmové komedie I. Zdeněk Svěrák

Musim rict, ze dvojku mam prectenou davno, protoze ty filmy jsou mi mnohem blizsi nez z teto knihy. Ale cist si je touhle povidkou formou me bavilo mnohem vic nez na ne koukat. Super:)

18.07.2020 5 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Klasicka Kotletovka, uz bych tomu nejradsi dala 3 hvezdy, ale kdyz by nekdo tenhle kousek cetl jako jednu z prvnich Frantovo knih, tak by byl nejspis spokojenej. Proto nechavam latku na 4 hvezdach, coz je ale v tomto pripade spise prumer.

04.07.2020 4 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Jak ja se tesila na pokracovani a rozhodne nezklamalo. Pribeh se cetl rychle, stranky utikaly jedna za druhou. Mary nam nedala oddech a neustale se neco delo. Zakonceni nebylo tak klisoidni jak jsem se obavala..za mne zkratka spokojenost. Ale aby jsme jen nechvalily... Ja vim, ze da spousta prace korektury, preklad atd... Chyby v knihach schvalne nevyhledavam a kdyz na ni narazim tak neresim... Ale mit preklep hned v prvni vety cele knihy... To me celkem zarazilo.

30.05.2020 5 z 5

Les Bor Les Bor Pavel Kohout

Zname prostredi pro me zvysovalo atraktivitu celeho pribehu, ke konci mirne prekombinovano dle mne zbytecna zapletka Koutneho a Sojky, ale jinak super. Prijemna detektivka.

21.05.2020 4 z 5

My jsme legie My jsme legie Dennis E. Taylor

Neni to typicka wow kniha, od ktere by se nedalo odtrhnout, ale nedokazu si predstavit dat ji mene nez pet hvezd. Clovek se v Bobech sice obcas trochu ztraci, ale co jineho cekat, kdyz jich je tolik:). Na dalsi dil se vrhnu myslim velice brzy, protoze potrebuju vedet jak pokracuji nejmene tri dejove linie.

06.05.2020 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Prvni pulka... No propadak, uz jsme dost byla zklamana... Nastesti! se vse rozbehlo a ackoliv jsem predvidala vraha spravne, stejne me to bavilo. Tak dalsi Ursulo.

23.04.2020 4 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Ja si pasaze z knih nikdy nezaskrtavam ani nepisu, ale odtud si jich musim vypsat nekolik. Skvela knizka

14.04.2020 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Prvni cast knihy jsem mela obavy, ze to bude stejna hruza jako Silo, ale postupne se vse rozebehlo a kniha mne vtahla. Prijemne zakomceni a konecne zarazuji celou serii do knihovny.

03.04.2020 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Ja nevim... Asi jsem uz proti tyhle serii zaujata, ale me je proste Celeana neprijemna od prvniho dilu a jeste mi prijde ze se skoro nic v takovy tlusty bichli nestalo, krom konce. Posledni dil co jsem mela doma koupeny a do ctvrteho si urcite nepohrnu.

23.03.2020 3 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Za me zatim nejlepsi kousek z Ladikovo dilny.

05.03.2020 5 z 5

Noční kouzelnice Noční kouzelnice Ben Aaronovitch

Bez Molly by to proste neslo :-D

03.03.2020 3 z 5

Bohemia Bohemia Jan Svěrák

Dalo se cist, rekla bych ze jako film by to mohlo byt i vtipne natocene, ale v knize to tak nevyniklo. Ovsem konec byl podle me nedotazeny

18.02.2020 3 z 5

Hustej nářez - komiks Hustej nářez - komiks František Kotleta (p)

Kniha pro me byla ctyrhvezdickova, komiksu davam hvezdu navic za super obrazky;)

04.02.2020 5 z 5

Příběh O (komiks) Příběh O (komiks) Anne Desclos

Stejne jako puvodni knihy... Prvni skvela, druha naprosto zbytecna. Hvezda navic za skvele kresby

10.01.2020 4 z 5