dzejkbeltygros - Příspěvky

LunaparkLunaparkS. King

Na hororovou knížku bych čekala něco trochu víc, ovšem nebylo to špatné.

31.03.2015

ScarletScarletM. Meyer

Ze začátku mi to přišlo až přehnané. Další pokus o předělání pohádky? Měla jsem chuť se tomu příběhu vysmát. Pak to ale nabralo takový směr, kdy jsem hltala stránku po stránce a nemohla se dočkat konce. Teď si říkám, že by z toho mohla vzniknout další filmová pecka!

17.12.2017

Zpátky do bikin za čtyři týdnyZpátky do bikin za čtyři týdnyJ. Lethaby

Dnes jsem si v knihovně půjčila 4 knížky s tématem o zdravé výživě a hubnutí. Tato kniha bezkonkurenčně vyhrála! Je velmi jednoduše napsaná, není tam až příliš textu, což je pro mne u tématických knih velké plus. Autorka popisuje detoxikaci těla, správnou stravu i několik cvičení pro vybudování svalů, srovnání páteře a pro spálení kalorií. Mimoto je v ní i spousta typů pro krásnou pleť a zbavení se celulitidy.

05.01.2015

ÚnikÚnikN. Roberts

Jako každá kniha od této autorky, mě nezklamala!

28.02.2015

Střípky z ložnicStřípky z ložnicS. Monyová (pseudonym)

Kniha v knize. Zpověď matky dětí.

03.04.2015

Co věděly naše babičky a co jsme my zapomněliCo věděly naše babičky a co jsme my zapomněliH. Vrábková

Knížka obsahuje spoustu rad a receptů na různé nemoci a potíže. Je v ní i pár zajímavých myšlenek. A také se u ní člověk zasměje. :)

28.07.2015

Vlk a holubiceVlk a holubiceK. E. Woodiwiss

Docela zajímavá knížka. Konec mě celkem překvapil.

17.01.2016

Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějíHodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějíU. Ehrhardt

Výborná motivace pro ženy, které chtějí něco změnit! :)

22.09.2017

PostřižinyPostřižinyB. Hrabal

Od Hrabala jsem už četla dvě knížky, a to Obsluhoval jsem anglického krále a Ostře sledované vlaky. Ani jedna mě moc nebavila. Má zvláštní styl psaní, který moc nelahodí mému oku. Jak jeho věty plynou v jednom sledu a jsou mezi nimi jen čárky, tak to dává zabrat mému mozku, vyžadujícímu lehké čtení. I přes to se mi tahle knížka dost líbila. Nejspíš to bude i kvůli zfilmování. Každopádně jsem tohoto autora nezavrhla a možná si ty dvě předchozí knížky přečtu někdy znovu.

Vojenská felčarkaVojenská felčarkaH. Rehn

Celkem zajímavý příběh. Čte se to více méně samo. Není to žádný velký boom, spíš lehká oddechovka s pár okamžiky napětí.

předevčírem

Kafe @ cigárkoKafe @ cigárkoM. Doležalová

Herci to nemají lehké. Ani divadelníci, což jsem si sama tak trochu zažila. V téhle knížce bylo krásně a vtipně odhaleno, jak se cítí obyčejný člověk, který se snaží životem nějak proplout a něco dokázat. Občas jsem cítila, jako by mi Marie mluvila z duše. Ten nadhled, se kterým vtipně popisuje svůj život byl dokonalý. Jsem fanoušek ironie a té tam taky nebylo málo. Určitě doporučuji pro ty, co mají rádi humor.

předevčírem

Malé (velké) války 20. století a dál...Malé (velké) války 20. století a dál...V. Junek

Knížku jsem chtěla do výzvy, ale už po pár stránkách mě to nebavilo. Pro mé oči to není dobře napsané, je tam hodně odborného textu. Doporučuji spíš pro ty, co se zajímají hodně o historii a chtějí nahlédnout hlouběji do téma válek.

dnes